Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15-16-17 éves fiúk! Mi az ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16-17 éves fiúk! Mi az ami a legfontosabb számotokra egy lányban? Mit néztek meg rajta először? Milyen típusú lányok jönnek be a legjobban?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig egy helyes korombeli fiú sem nézett rám és nem igazán értem hogy miért. (divatos,okos,sportos vagyok).Megesz a kíváncsiság hogy mi nektek fiúknak a legfontosabb.(ami belőlem egyelőre sajnos valószínűleg hiányzik) :(

15/L


2012. szept. 23. 16:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Aki még nincs 15 az nem válaszolhat! Oda van irva, 15+ :-)
2012. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1. Arc

2. Belső tulajdonságok

3. Test

2012. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Szép arc,rúzsozott száj(nem feltűnő színű),igényes haj-frizura,vékony test formás mellek(nem fontos h nagyok legyenek),kerek popsi,vékony karok és lábak,

személyiségre meg legyen finom,tapintatos,kedves,vidám:) és NE legyen nagy hangú és határozott

2013. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nekem volt már olyan csajom akinek nem igazán volt melle de elvesztem a két gyönyöru szemeiben! Csodaszép szemei voltam :)
2013. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hát igen meg a gyönyörű szemek!az egyik legfontosabb:D
2013. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Arc->Has->Mellek->Popsi

Vicces, és jólszopó legyen.

2013. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Felsoroltad az elonyeidet. Ez kb olyan mintha pacsit adtal volna sajat magadnak.


Amugy csak ranezek egy csajra es az elso 40 mp eltudom donteni tetszik vagy nem. Ha igen, oda megyek hozza.

2013. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!