Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy ténylegesen is ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ténylegesen is ronda pasi küld itt a gykn egy képet magáról, , akit 100 ból 98 lány elsőre is sírva utasít vissza, arra az itt válaszolók miért mondják azt, hogy nem vagy ronda, , egész jó srác vagy?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem mar itt többször, hogy ha egy eleg ronda küld itt képet akkor jon 20-30 komment és abból 18 kb arról szól, hogy nincs veled baj és szinte látom, ahogy a csaj aki kommentelt, tartja a markát a zöld kézért. Pedig abból a 18 nincs veled baj kommentbol, kb 17 tudja és latja, hogy egy ocsmány lúzer, bottal sem piszkálja meg ha utolsó pasi lenne akkor sem. Volt olyan ismerős barátnőm aki egyszer megnyitotta a gyk saját oldalát és mutatta, hogy milyen lúzer és Trill pasi küldött neki képet. Nem akarta megsérteni és elmondta neki, hogy tok helyes pasi vagy. Közben meg röhögött. Az tuti, hogy az itteni lanyok 90%is ezt teszi ilyenkor, nem igaz?
2012. szept. 24. 09:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na most azért, mert te hazudsz nem feltétlenül fog a másik is hazudni. Azért mert te bizonyos helyzetekben úgy cselekszel ahogy NEM JELENTI azt, hogy a másik is úgy cselekedne.

Mondjuk én nem nyílvánítok senkiről véleményt, mert szerintem alapból szánalmas az, ha valaki itt próbál magának némi önbecsülést szerezni, hogy márpedig ő nem is ronda, vagy éppen azért hogy ő szép. Mindkét oldalt elítélem.


Amúgy azt mindenképpen megjegyezném, hogy a kérdésed végén felteszed a "nem igaz?" kérdést, közben meg leírod, hogy igazából nemleges választ el sem fogadsz, és az megint csak hazudik, aki azt írja hogy nem.

Igazából úgy gondolom, hogy magadba kéne nézned, hogy mekkora hazug világban élsz te, és milyen a környezeted és az abban lévő emberek erkölcsi mivoltja, ha te azt feltételezed, hogy _minden_ ember hazudik. És én ezt kikérem magamnak.


28/n

2012. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Haver, amúgy egy ilyen kérdés kiírása után, nem érzed, hogy kurv@a gáz vagy?
2012. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!