Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MSN-en el hívtam egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MSN-en el hívtam egy lányt "randira", egyelőre csak barátilag. Ez randinak számít? 15/f

Figyelt kérdés
Fiúk! Ti mit csináltok, amikor először találkoztok egy lánnyal? Hogyan viselkedtek? Úgy érzem, hogy ez egy kialakuló kapcsolat lesz köztünk, de nem szeretném elsietni. És ha másodszor is talalkoznánk akkor hogyan viselkedjek?
2012. szept. 24. 15:49
1 2
 1/14 KnightBalazs ***** válasza:
Ha ketten mentek akkkor teljes mertekben igen.
2012. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem érdemes sokáig kertelni. Tedd egyértelművé, hogy tetszik neked, és járni akarsz vele. NEM kell rákérdezni, hogy "akkor most járunk?". Inkább a testbeszéd ami számít. Nézz a szemébe, kerülj közelebb hozzá. Ha már sinen vagytok, vagy karold át, fogd meg a kezét stb. Az már elég egyértelmű. De ne légy túl nyomulós sem. Figyelj az ő testbeszédére, elúzódik-e, ha közelebb lépsz stb. + Ha nem akarna veled járni, akkor már "barátilag" sem menne veled sehova.


Ne izgulj, úgys látni fogod a reakcióit, az egész sokkal természetesebben szinte magától zajlik általában, mint ahogy itt leírom.

2012. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szóval akkor már az első találkozásnál lépjek óvatosan? Én ilyen téren eléggé tapasztalatlan vagyok, és nagyon félek. Azt mondta, hogy kell egy hét is neki, hogy valakiről velemeñye legyen, vagy hogy kellőképpen megismerje. Rólam MSN-en 1 nap alatt is már volt véleménye azt mondta. (jó értelemben)
2012. szept. 24. 16:01
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon félek attól, hogy elriasztom, mert nem akarom hogy az legyen a véleménye rólam, hogy egy perverz fickó vagyok.
2012. szept. 24. 16:03
 5/14 anonim ***** válasza:
ment a PM
2012. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Már engem is hívtak így el, lány vagyok. Tehát megosztom azokat a tapasztalatokat, amik elégg visszariasztottak a fiútól, szóval szerintem ezt ne tedd majd: Rögtön meg akarta fogni a kezemet, pedig akkor taliztunk elsőnek. Fényképet küldött magáról előtte, de teljesen más volt élőben...utána nagyon sokat nyomult telefonon, szinte egész nap zaklatott, nem tűnt fel neki, hogy én nem keresem. Ami viszont plusz pont, hogy jól lehetett vele dumálni, a csendek sem voltak kínosak...szóval lazán vedd,, add magad és először ne nyomulj nagyon.:)
2012. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De ő azt mondta, hogy nem számit ha még bányarém is, csak az a fontos neki, hogy milyen belülről. A személyiségemmel online könnyebb lenyűgözni szerintem, mint élőben. Élőben izgulok stb... :S
2012. szept. 24. 16:24
 8/14 A kérdező kommentje:
De ez persze nem azt jelenti, hogy neten akarok vele összejönni, mert az eléggé szánalmas lenne. Csak élőben még a karom is remeg és ez ciki.
2012. szept. 24. 16:31
 9/14 A kérdező kommentje:
Randi után én hívjam őt, vagy várjak amíg ő hív engem?
2012. szept. 24. 16:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne rögtön támadd le randi után, várj egy-két napot, amíg leülepszik, lehet addig ő is keres, ha meg nem ,akkor vesd be magad:)
2012. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!