Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja hogy most nem akar ismerkedni, de barátilag ismerkedne akkor ti mit mondanátok rá? Van esély a csábításra vagy csak hagyjam?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mondanám ezt a dumát, ha nem akarnám megbántani a csávót, de nem tetszik egyáltalán. Szerintem nincs esély csábításra.
2011. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ, hogy mit mondanék. de az biztos, hogy ez lekoptató szöveg, könnyebb volt ezt mondani, mint hogy "nem kellesz eléggé" ...
2011. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én a közeljövőben fogok összefutni 1 sráccal, aki egyértelműen a tudtomra adta, hogy tetszem neki. De mivel csak netes ismeretség én igyekszem úgy alakítani a dolgokat, hogy először baráti alapon találkozzunk, mert ki tudja milyen a másik személyesen? Pedig képek alapján nagyon bejön a srác, mégis hárítom minden bókját, mert kényelmetlen.

Szerintem vannak hozzám hasonlók, ilyen esetben lehetséges.

2011. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Stojkovic ***** válasza:
Nem akar tőled semmit. Ne csodálkozz ha esetleg pár hét múlva már lesz barátja.
2011. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyének fogtok nézni de szerintem simán van esélyed.
2011. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Stojkovic ***** válasza:
Kiscsillag 9110: lehet, hogy igazad van, mert a nők mindig az ellenkezőjét mondják annak, mint amit gondolnak. Ezt (is) nevezik női logikának.
2011. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ráérsz, akkor van esélyed. De hónapokig tarthat mire jutsz valamire.
2011. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nő és férfi között nincs barátág. Mindig az egyik többet akar a másiktól egy idő után
2011. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!