Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan lányok akik kedvelnének?

Figyelt kérdés
Hát..hogy is kezdjem...Nem vagyok egy jóképű srác...Valószínűleg ez is egy ok de mégis...Nagyon sokan elítélnek a külsőm miatt...Mert hosszú hajú rocker vagyok..És csak addig szeretnek sajnos amíg a színpadon zenélek ha lemegyek csak röhögnek rajtam..Mégis mi tegyek hogy jobb legyek a lányoknál?? Normálisan beszélek kedves illedelemes vagyok velük hol itt a baj?? Talán mert nem vagyok cicafiú?!

2012. szept. 25. 19:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ne vedd úgy a szívedre. Majd lesz más.

A külsőd pedig ilyesmik miatt ne változtasd meg. Annyira nem nézhetsz ki rosszul, gondolom. Meg persze kedves vagy, ami sokat számíthat. A zenész srácokat bírják, legalábbis én úgy tudom.:DD

Off: Egyébként ha szabad tudnom melyik zenekarban zenélsz, és milyen pozíció?

2012. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hát rock banda (még nincs komolyabb név csak lehetőségek) és énekes vagyok...
2012. szept. 30. 13:24
 23/25 anonim ***** válasza:
Jaa, hát akkor sikert a továbbiakban!\m/
2012. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szívás, hogy így jártál, de szarjál rá. Ő hagyott ki egy jó srácot(téged) így ő vesztett. Majd lesz olyan aki értékel, örülj, hogy megszabadultál tőle. hajrá!
2012. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Aha ez mind szép és jó...

Csak ettől még boldogabb nem leszek...

2012. okt. 1. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!