Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket nagyon zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nagyon zavar, ha egy lánynak nem tökéletes a mosolya?

Figyelt kérdés
Szóval nekem az első két fogam között van 1 kis rés, és nemmostanában fogok fogszabályzót kapni, és mikor új embereket ismerek meg, nemigazán merek mosolyogni! Meg régen ezért beszóltak. :S amúgy nemvagyok egoista, de ez a legnagyobb bajom magammal, mást nemis tudnék mondani, csak a fogaim! Szóval titeket nagyon zavarna? és néha (mindig) úgyérzem hogy talán ezért nemvolt még pasim,mert nincs szép mosolyom..
2009. aug. 2. 21:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
ne törődj vele biztos hogy nem csak te vagy így ezzel és különben is ha csak ez a bajod magaddal akkor végképp ne foglalkozz vele hanem légy boldog tekintsd ezt:szépséghibának ami majd meg lesz oldva!
2009. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Én egy ugyanilyen lányt szeretek, csak neki szürke a két fölső foga, ami elég feltűnő. Folyton meg akarom kérdezni mi történt vele, de mikor vele vagyok már nem is érdekel. Senki sem tökéletes (én sem) ezért inkább kedveskedek neki. :)
2009. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

bnőmnek van két 'vámpír' foga, azaz azok a fogak kicsit kiálnak de olyan cuki :)))


Amugy ezt ha leszámítom egy gyönyörű nő, egyszerűen imádom mindenét a mosolyát is beleértve!

A válaszom tehátz: ne aggódj emiatt, de azért menj el dokihoz és csináltasd meg :)

2009. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

köszi szépen! hát már elmentem fogorvoshoz,régebben kaptam éjszakait,az csak 1 nagyon picit húzta össze..

meg fogszabályzáson is voltam, de ott 1 év a várakozási idő,azért még 1 évig nem szeretnék egyedül lenni :(

17/L

2009. aug. 2. 22:16
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Én nem vagyok fiú, de szerintem evvel ne nagyon foglalkozz:) Nekem is pont ez volt régebben a problémám..hogy az első 2 fogam között volt egy kis rés és ezért nem mertem mosolyogni. Általánosban néha ki is gúnyoltak ezért..pedig nem is volt annyira vészes, hiszen kevés az az ember, akinek tökéletes fogai lennének. Én mikor ez annyira zavart, akkor megkértem anyut, hogy csináltassunk éjszakai fogszabit. Be is vált. Egy kis hézag még mindig van a fogaim közt, de már nem annyira feltűnő..gondolj arra, hogy a topmodelleknek meg a sztároknak is vannak ilyen jellegű problémái..:)

15L

2009. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavarna, nem ez a legfontosabb, hanem h a lányban megfogjon vmi tulajdonság:)
2009. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
15/F
2009. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek ;)

amúgy mindegyikőtök aztirta,hogy nemzavarja, de nekem mégsincs barátom,és még nemis volt! és nemis akartak velem túl sokan járni :(:(:(:(

2009. aug. 2. 22:45
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

biztos hogy nem a fogaid miatt nincs barátod:) nekem fogszabályzómvan a fogaim borzasztóak mégis van és volt is. a gondoltaida kell át formálni gondolkodj pozitivan aztirod nincsmás probléma veled hát akkor biztos lehetsz benne hogy nemsokára kopogtat a nagy ő,higyj benne és ne azt keresed mértnemjön hanem h miért fogjönni:)

puszi:

2009. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Biztos szép lány lehetsz:) Gondolj arra, hogy sok igen csúnya lánynak is van barátja. Tényleg legyél optimistább..akkor erős lesz a kisugárzásod és a fiúk jobban szeretik a magabiztos lányokat:D

15/L

2009. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!