Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket nagyon zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nagyon zavar, ha egy lánynak nem tökéletes a mosolya?

Figyelt kérdés
Szóval nekem az első két fogam között van 1 kis rés, és nemmostanában fogok fogszabályzót kapni, és mikor új embereket ismerek meg, nemigazán merek mosolyogni! Meg régen ezért beszóltak. :S amúgy nemvagyok egoista, de ez a legnagyobb bajom magammal, mást nemis tudnék mondani, csak a fogaim! Szóval titeket nagyon zavarna? és néha (mindig) úgyérzem hogy talán ezért nemvolt még pasim,mert nincs szép mosolyom..
2009. aug. 2. 21:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Nekem is pont ugyanez a problémám..a fogaim:(Nekem van fogszabályzóm,de nem is ez ami zavar,hanem hogy kikellett húzni látható helyről(elöl) az egyik fogam és nagyon zavar az a nagy hiányosság ott.Nekem is emiatt nem volt még pasim mert nagon szégyelem a fogaim,am egyáltalán nem vagyok ronda,alakom is jó,és igaz hogy sok fiúnak bejövök és "jó csajnak" tartanak de csak azért mert szinte soha senki nem látta még a fogaimat (a lejobb barátnőimen kívül)mert szinte sose röhögök teli szájjal vagy ha igen eltakarom a kezemmel.

Am fogszabályzó előtt nekem is rés volt az elsö kettő között..de am ez egyáltalán nem zavaró sztem(nekem sem ez miatt van fogszabályzóm).

Szóval én átérzem a helyzeted,de engem nem zavarna egy kis rés amúgy:)

17/L

2009. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem zavaró!

A lényeg, hogy csak mosolyogj sokat, és természetesen.

Bátran villantsd csak ki "a nagy kapafogakat" is! :D


Az sokkal rosszabb, ha összeszorítod a szádat, meg eltakarod és emiatt sosem viselkedsz természetesen, ezen görcsölsz!. Az sokkal nagyobb gond, mintha laza lennél, és nem tökéletes fogsorral, de széles mosollyal nevetnél.


És ha fogszabályzót felteszik, az se zavarjon, ne szégyelld, azzal is lehet ugyanúgy fiúzni, csókolózni, stb.!

2009. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
Nekem kifejezetten tetszik, egy bizonyos határig. Azért ne a "visszamosolyogjak, vagy kapura rúgjak?" eset legyen :D
2009. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ;) pusssz
2009. aug. 3. 13:14
 15/26 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ugyanígy a 2 első fogam között hatalmas rés van, elég nagy, és ami durva hogy nekem a mosolyom sem szép. Ez van, igazából aki szeret az nem a fogaidba hanem beléd fog szeretni.
2009. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

utolsó író! és neked volt már barátod?

am.mindenkinek nagyon köszi a segítséget,meg a biztatást ;)

2009. aug. 4. 22:09
 17/26 anonim ***** válasza:
91%
Volt barátnőm igen, 2 éves kapcsolat. Bár az már nem most volt hanem kb 2 éve, de tényleg sztem nem ez az elsődleges szempont.
2009. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

bocsi azthittem lány vagy :)))

köszi a segítséget! puszi

2009. aug. 6. 21:40
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy zavarna. Ha nem olyan Kiszel Tündés mosolyod van, akkor nincs miért aggódni. :D
2009. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
2 fajta mosoly van.a vadalma amikor az összes fogadat látja az ember és a szimpla vidám amikor csukott szájjal mosolyogsz =) Ne aggódj,nekem is megtetszett már olyan lány akinek úgymond ilyen problémája van. Belső a külső felett mindig ;)
2009. aug. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!