Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert tartjak sokan szanalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tartjak sokan szanalmas luzernek a szűz huszoneves fiukat, mikor nem olyan konnyu lanyokat ágyba vinni, mert pokolian valogatnak? De akkor miert varjak el, hogy ne legyel szűz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 00:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Igen. Tisztára, mint a munkaerőpiac. Tapasztalattal rendelkezőket keres mindenki, de ha mindenki őket hajtja, akkor a pályakezdők hogy lesznek tapasztaltak?!"


Ugyanez jutott eszembe nekem is. Ördögi kör! :D


Amúgy pedig szerintem egy normális, megértő, kedves lány, aki tényleg szeret sose tartana emiatt kevesebbnek, lúzernek. Nekem nem egy ilyen pasi ismerősöm van, akik 20-24 évesen vesztették el, mert egyszerűen nem jött össze nekik semmi. Az én személyes tapasztalatom pedig az, hogy az ilyen ahogy te mondtad "lúzerek" jobbak a szexben, mint a menő pasik...

Volt olyan pasi, aki dicsekedett nekem a nőügyeiről. Na mondom, hú biztos eget rengető lesz vele... húúú életem legrosszabb, leggagyibb szexe vele volt (szexkapcsi volt csak)

Viszont volt olyan pasim, aki 23 éves volt és nem volt még nővel, velem vesztette el; ha nem mondta volna nem is vettem volna észre, semmi probléma nem volt vele.


Az ilyen csajokkal meg nem érdemes foglalkozni, akik emiatt ott hagynak.. bár nem tudom elképzelni megmondom őszintén.

Szerintem ne mondd el. Lehet észre se veszik.

2012. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én ezt a munkaerőpiacos hasonlatot badarságnak tartom. Egy időben kezem-lábamat törtem egy srácért (akinél sejthető volt, hogy még nem volt senkije), annyira tetszett a személyisége, kívül-belül, úgy ahogy volt.. És volt később egy fiú, akit úgy "reklámoztak" nekem, hogy minden lánnyal volt már hosszabb-rövidebb kapcsolata a társaságukból, hú, de jó parti. Így el is képzeltem, hogy akkor biztos tud valamit, jó a dumája, helyes.. na, még egy olyan kellemetlen, nyomi frátért életemben nem láttam!

Szóval mindenkinek a személy maga az első, nem a háttere! Ha tetszel valakinek nem ez fog számítani, ugyanígy az "ajánlólevél" se feltétlen ér bármit is..

2012. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért vagy szánalmas lúzer, mert így gondolkodsz. Recskázz tovább hülyegyerek!
2012. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jééézusom! Huszonéves korodra még nem jöttél rá arra, hogy egy lánynak nem úgy kell bemutatkodni, hogy helló, Gipsz Jakab vagyok, és még szűz...


Ha nem akarod, hogy kiderüljön rólad, ne mondd el!


De valószínűleg téged (és nem a lányokat) zavarja ez a dolog. Amíg ez frusztrál téged, addig félénk nyuszi leszel. Kevés csaj vágyik egy nyuszira...

Légy férfi!

2012. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem szánalmas.Aki meg igy gondolja annak az értékrendjével van gond.Egy férfi nem ott kezdődik,hogy el tudja magáról mondani hogy végigk..ta a fél világot.Az a nő aki meg ezért néz fel valakire annyi esze is van.Mellesleg nekem még külön tetszene is,ha a leendő párom szűz lenne;)Amúgy hogy szoktál ismerkedni?Mert gondolom nem ok nélkül mondod,hogy elutasítanak.Az egyetlen gond talán az lehet,hogy túl görcsösen akarod.Egy ismerkedős randin azért kiérzik egy férfi túlfűtött vágya és ha ez már átfordul egy közönséges viselkedésbe az valóban visszataszító lehet.Ne görcsölj ezen.
2012. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!