Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is fura, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is fura, hogy a lányok folyton azt mondják, hogy nekik nem a külső a lényeg, ők nem válogatnak úgy, mint a fiúk külső alapján, mégis több csúnya lányt láttam helyes pasival, mint ronda fiút, szép lánnyal, hogy is van ez akkor?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most neked nem mind1?ezen az oldalon válaszolók fele mindig hazudik valamit....

Ne foglalkozz vele.Találd meg a párod a tömbiekkel ne foglalkozz

2012. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rejtélyes a nő elme.
2012. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fejezzétek már be ezt!!
2012. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom ki ez a felhasználó, de bannoltatnám a pi.csába. És nem igaz amit írsz, rengeteg CSÚNYA, CSÓRÓ srácnak van szép barátnője, csak Te nem vagy hajlandó észrevenni. Hajtogasd ezt a baromságot, hogy a nőknek csak a jóképűek kellenek, csak ne csodálkozz, hogy így soha a büdös életbe nem lesz nőd.
2012. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ma 13:20


Csak, mert nem egyezik a véleményünk, már is bannoltatnál, gratulálok. Egy igazi diktátor rejlik benned, ők is mindig el akarták hallgattatni azokat, akik nem értettek egyet velük.

2012. szept. 29. 13:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem azért bannoltatnálak. Hanem azért, mert napjában 15 ilyen kérdést felteszel/tesztek. A probléma ezzel az, hogy (meg ne sértselek) hülyítitek egymást. És elhitetitek magatokkal ezeket, és nem veszitek észre a probléma valós forrását.
2012. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én akkor is ezt látom, ritkán állapodik meg szép lány egy átlagos vagy csúnya fiú mellett, amikor kaphat atom pasit is, amit én megértek, csak jó lenne, ha nem hazudgálnának és látnák el hiú ábrándokkal az egyszerű srácokat, hogy nekik is lehet vonzó, csinos barátnőjük, ha ez nem igaz.
2012. szept. 29. 13:41
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
A helyzet az, hogy igaz. Csak általában a csúnya srácoknak nincs önbizalmuk, és ez az, ami riasztja a nőket. Érdekes, itt olvastam ezt is, de elgondolkodtató (már ahogy a környezetemben látom, az alapján ez is lehet igaz), hogy a nők sokkal hamarabb el tudnak tekinteni az ideáljuktól, mint a férfiak. Előző válaszomhoz nem írtam, hogy az ilyen kérdések kiíróival más problémám is van. Egyre inkább az az érzésem, hogy nem azért írtok, hogy kiírjátok a bajotokat (ezzel is lenne bajom, mert ez nem a lelkisegély szolgálat), hanem azért, hogy mérgezzetek. Hogy másba is beleplántáljátok ezeket az ostobaságokat. Ne támadásnak vedd a válaszom, nem az a célom. Nem is megbántani akarlak, csak szeretném, ha kicsit elgondolkoznál.
2012. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó én csaj vagyok de ez krva nagy igazság...tök igazad van.

Csak az ilyeneknek az önbizalmuk nulla és a belső bizonytalanságukat vetítik ki másokra hogy ők legyenek a hibásak mert félnek beismerni hogy velük van gond.

2012. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
negyedik, hatodik, nyolcadik vagyok, kilencesnek: Köszönöm, tudom:)
2012. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!