Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szegeden hol találok kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden hol találok kicsit csendesebb, a nagytömegtől félreeső, beülős helyet,1. randi céljából, illtve célszerű e esti időpontban is sétálós randit szervezni? 22F

Figyelt kérdés
Címet is írjatok pls. Előre is köszi
2009. aug. 3. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Félreesőt most így hirtelen nem tudok, mi Corso Cafe-ba mentünk. Az mondjuk pont az ellentéte annak, amit keresel, mivel ugye Kárászon van:D Nekünk azonban bevált;) Sőt, utána sétálni mentünk,nem is néztük merre megyünk, Tisza-parton is voltunk, csak úgy "andalogtunk" (6kor találkoztunk, utána corso, utána séta) Szóval szerintem semmi gond az esti sétával:) Csak ügyesen;) Majd írd meg mi volt, ha van kedved:) Üdv!

szintén 22F

2009. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, vegyes érzelmekkel telien sikerült. Végül is csak sétára került sor, ami nem is probléma. Viszont amint megtudta, hogy az utolsó buszom 22:00 után megy nem sokkal mondta, h elég fáradt és másnap korán kel. Nem tudom, hogy ez volt e a valódi ok, és végén csak annyi volt, hogy majd még beszélünk, nem mintha mást vártam volna, de összességében nem tudom, hogy mi a véleménye.
2009. aug. 4. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!