Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire elfoglaltak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elfoglaltak a mai 13-14 éves lányok?

Figyelt kérdés
soha nem érnek rá, mindig dolguk van, nem hiszem el, hogy annyi dolguk van, hogy nem tudnak egy héten egyszer találkozni

2012. szept. 30. 00:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: mert egy falusi gyerek nem járhat külön tanárhoz és nem lóghat a haverjaival?

Vagy az csak a panelparizeleknek kiváltságos dolog?

Ne gyártunk még kérem szépen sztereotípiákat!

2012. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

09-30 20:15 vagyok, és elnézést! De mostmár van egy sejtésem, hogy a lányok miért nem akarnak veled találkozni... mert szerintem nem én vagyok az egyedüli lány, akinek nem tetszik, ha pl. le"f*szfejezik", vagy ilyesmi...


Már bocsi, nekem a "00:26"-ról a fél 1 jut eszembe... De ha te délután írtad ki a kérdést, akkor bocsánat, nem akartam semmi rosszat.

Még egyszer bocsi.

2012. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
istenem..hát az ilyen sötöt lánnyal nem is találkoznék, édesem:)...akinek 5x kell elmondani, hogy az 13:30, és 14 óra...
2012. okt. 11. 20:33
 24/30 anonim ***** válasza:

" 09-30 00:26" .... ez nem tudom, mióta délután, de HAGYJUK! és ha már mindenből 4-5ös vagy, akkor hogy lehet, hogy a szövegeid csak úgy tengnek a helyesírási hibáktól???

legalább, ha le akarsz hordani, azt normálisan tedd! És amúgy sem vagyok sötét, a hajam szőke, ebből kiindulva, agyilag is max. szőke lehetek, nem sötét, és kikérem magamnak! A sötét ember az, aki olyan hülye, hogy csorog a szájából a nyál, én max. olyat mondok, amin a véleménynek megoszlanak... úgyhogy NEM VAGYOK SÖTÉT, ÉS "sötöt" meg végképp nem!

2012. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
14 vagyok, és semmi időm! Felvételi van, egyre több doga, örülök, ha aludni van időm. :/ Pedig nagyon szívesen találkoznék már pár ismerősömmel...
2012. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Hallod azért moderáld már magad! Így nem beszélhetsz egy lánnyal!
2012. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
A moderátor már intézkedett, így a kommentem már nem érvényes :)
2012. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
10-19 az *nyád, mellesleg nem arra osztályoznak, hogy gépen hogy írok te ökör állat! Itt írták, hogy doga meg ilyenek, végső sorban igazad van, nekünk most van vizsga(8-as vizsga)
2012. dec. 17. 18:54
 29/30 anonim ***** válasza:
bénák vagytok mind XD
2012. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Mert r i b a n c o k ( köhögés):)
2013. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!