Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha feloltozok jol (tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feloltozok jol (tenyleg nagyon elegansan), kover sem vagyok, szemuveges sem, alacsony sem annyira (176cm), akkor miert utasitanak el egy szo valtas nelkul a lanyok?

Figyelt kérdés
Szemernyi eselyt sem hagynak. Azt hittem.az.oltozet,magabiztos megjelenes fontos, mar nem hiszek benne. 2 diplomam is van, nem vagyok utolso buta tusko srac. De ezt nem tudom kamatoztatni, ha rogton azzal kezdik, hogy nem. Pedig soknak baratja sincs (tudom) megis elutasit indokolatlanul. Diszkoban is elutasitanak, konyvtarban is, uszodaban is. Pedig nincs harom szemem, rossz fogam sem stb. Mi kell még?F 27.
2012. szept. 29. 15:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

küldj képet magadról és megpróbálok segíteni:)


17/L

2012. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 Fülünyúl ***** válasza:
Honnan veszed, hogy sokuknak nincs barátja? Mi van, ha van? Vagy mi van, ha egyszerűen nem akarnak ismerkedni, vagy éppen nem vagy szimpatikus számukra? Vagy nem a megfelelő helyen ismerkedsz. Könyvtárban, uszodában én sem ismerkednék, nem azért megyek oda, a diszkóban meg a baromi zaj miatt nem is lehetséges.
2012. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
44%

quasimodonak sem volt 3 szeme :D

na most komolyan, lehet h nem a külsőddel van baj, hanem a kisugárzásoddal. amikor te azt hiszed, h magabiztos vagy, az másnak lehet úgy jön le, hogy görcsös vagy, vagy nagyképű.... nem látod magadat kívülről, lehet, tök más sugárzol, mint amit gondolsz!

2012. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
A felsorolt helyek kozul egyiken sem ismerkednek. Mellesleg egy uszodaban hogy is vagy szepen feloltozve?:D ebbol is latszik, hogy nem a ruha szamit. Amugy meg nekem nem tunsz tul magabiztosnak. Ez az ismerkedesi mod sztem hulyeseg, mert igy minden csaj rogton levagja, hogy a kulseje miatt mesz oda es baratnot keresel. A barataid (mar ha vannak) barati koreben ismerkedj, es ne ugy, hogy rogton randira hivsz valakit. Csak tanulj meg banni es joban lenni lanyokkal.
2012. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a felszines dolgokat, nem kulso alapjan itelek. Csak ne legyen kover a lany es akkor tetszeni fog. Mivel en sem vagyok kover, se nem pattanasos stb, igy nem hiszem, hogy gond lenne a testemmel. Lehet nem vagyok helyes, de jo oltozettel es kellemes humorral ezt probalnam ellensulyozni, de ugy nem lehet ha rogton jon a nem es a nem. Tudom?hogy nincs baratjuk, kerdeztem baratokat akik ismerik oket. Akkor hol szoktatok ismerkedni ha sem diszkoban, konyvtarba, sem uszodaban? Hol?
2012. szept. 29. 15:22
 6/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Quasimodo, nincs pupos hátam. Atlagos kinezetu srac vagyok.
2012. szept. 29. 15:23
 7/43 anonim ***** válasza:
55%
Mert az arcod csúnya. De ha nem, és tényleg átlagos kinézetű srác vagy, akkor is csak a csúnya lányoknál érdemes próbálkoznod.
2012. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

küldj már képet basszus.

Most így láthatatlanba hogy segítsünk? Lehet tényleg ronda az arcod.

2012. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Nincs tul sok baratom, kb 12. Javareszt A tobbi kulfoldon van. Ok nem csajozok annyira, igy altaluk nem tudok lanyokkal ismerkedni. Maganyosan jatok a lanyok utan. Kozepesen vagyok magabiztos, nem fullra. De nem vagyok visszahuzodo. Ellenkezoleg.
2012. szept. 29. 15:25
 10/43 A kérdező kommentje:
Lehet ronda az arcom, a fene sem tudja, de sportos a tsten, jol oltozok, jol hunorizalok, ezzel szerintem ezt tokeltesen, teljes mertekben lehet ellensulyozni. Legalabis okos lanynal biztos, en pedig tul szep lanyhoz nem megyek oda.
2012. szept. 29. 15:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!