Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szeretitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek az olyan fiúkat akik nagyon tudnak beszélni és nagyon jó szövegük van meg humorosak is, öltözködésével nincs baj, de csont és bőr a gyerek + kicsit nagyképű?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem
2012. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nagyképűség nálam nem nyerő. Legyen a srácnak jó dumája, jó humora, legyen magabiztos, de nagyképű ne. Pláne gizdán ne, mert az még vicces is. Szóval nem. És a vékony srácokat sem szeretem. Úgyhogy tényleg nem.

22/L

2012. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem olvasni a kérdés felcsillant a szemem, de mire a végére értem...Nagyképű? Ugyan már...még ha van mire is nagyképűnek lennie, akkor sem szabad elszállni. És nem! Nem szeretjük a nagyképű pasikat. Te szereted a nagyképű nőket?
2012. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sovány az nem feltétlenül baj, nekem már tetszett csont és bőr fiú, a személyiségével nyert meg. A nagyképűség viszont nagyon is kiábrándító és taszító tud lenni. Úgyhogy nem, az ilyeneket nem szeretem. 21L
2012. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem de nem ugy nagyképű hanem csak rikán van vmi nagyképű beszólása
2012. szept. 30. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!