Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek melyik típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik típusú fiú jön be jobban: A minden hétvêgén teljesen leiszom magam és semmi sem érdekel típus vagy a romantikusabb, visszahúzódó típus?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 20:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ezzel akarod növelni az önbizalmad?
2012. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat és igen tudom hogy nem csak ez a ketfele pasi letezik de en most arra vagyok kivancsi hogy a csajoknak melyik tipus jon be jobban mert ahogy mostanaban latom a lanyok inkabb a nemtorodom és minél rosszabb vagyok vagyok annal jobb tipusu pasikat reszesitik elonyben aki pedig egy kicsit romantikus vagy visszahuzodo azt kirohogik es nem is foglalkoznak vele (tisztelet a kivetelnek persze).
2012. szept. 30. 20:40
 13/25 A kérdező kommentje:
Az elso valaszadonak uzennem hogy csak a sajat neveben beszeljen mert par perc alatt harom lany is azt mondta neki bejonnek a romantikus pasik. Ugyhogy a valaszodrol ennyit...
2012. szept. 30. 20:53
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az első az, aki után döglenek a nők, ábrándoznak róluk, mert szemétládák és elérhetetlenek, de járni nem ilyennel járnak, mert ezek túl sok fájdalmat okoznak. Nem is alkalmasak normális kapcsolatra. Úgyhogy inkább az utóbbit választjuk némi lemondással. Rosszul hangzik, nem?
2012. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
ne igya le magát minden hétvégén, és ne szarja le a világot, de azért legyen élete és bulizzon. ne legyen visszahúzódó, és ha arról van szó legyen rossz fiú de ezt se vigye túlzásba persze, és ha arról van szó akkor romantikus és legyen szíve, és persze jó legyen az ágyban és tudja hogy kell bánni egy nővel
2012. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Pont fordítva. A 2.-ról ábrándoztok, és az 1.-t választjátok mindig.
2012. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15-ös válaszoló, nevem nem akartad leírni?...
2012. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetertek a 14-es valaszoloval a kerdesem csak ez hogy miert??
2012. szept. 30. 21:14
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a 2 véglet van. Én nem iszom le magam minden hétvégén de nem is vagyok romantikus.

Ha úgy adódik akkor megyek bulizni és iszok amennyi jól esik. Tegnap is voltam. Nem voltam józan de azért nem ittam le magam teljesen. :)

2012. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kettő között! találd meg az aranyutat. Amit most leírtál választási lehetőségeknek az pont a két végpont, én egyiket sem váalsztanám:)

16/L

2012. okt. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!