Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogyan tovább? Bolhából csinálok elefántot? :S

Figyelt kérdés

Egyhetes táborban voltam,és ott megismerkedtem egy nagyon aranyos sráccal.Napközben amikor csak tudtunk együtt lógtunk,de csak haverként viselkedtünk egymással.Negyedik este-amikor kettesben voltunk-simogatott,és végigsimította a fenekemet is-igaz ezt csak egyszer,mert nem hagytam:P 5.este szintén kettesben votunk és ekkor megcsókolt.

Pár napja ért véget a tábor,azóta egyszer találkoztunk,de csak összefutás szintjén(kb.fél óráig),ekkor nem volt se puszi,se csók,se semmi.Felvett Msn-re ott tartjuk a kapcsolatot.Most a "tapizásból" kiindulva nem merek reménykedni,hogy komoly kapcsolatot szeretne- félek,hogy csak szexet akar...Ennek ellenére nagyon megkedveltem,és tudom,hogy feltétel nélkül tudnám szeretni.De nem akarom,hogy kihasználjanak.Egyébként egy suliba járunk,én 15 ő 17.


Csak felfújom a dolgokat?

Segítsetek!

Előre is köszi:)


2009. aug. 15. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne tarts attól h rádmászik. legyen mindig az ágy mellett vmi amivel nyakon tudod b*szni ha viszket a farka :D


legyél kemény vele ne érezze azt h megkaphat már 1hét után, utána elválik az h kivárja-e az időt a szexig v lelép. és ebőbl tudsz majd következtetni h mit is akart.

2009. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyenlőre ne aggódj, találkozgassatok ilyesmi, ebből kiderül a szándéka. Lehet hogy csak szimplán jó segged van azért simogatta :D
2009. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
a pasiknak mindig olyan kell akiért harcolni kell benűk van a vadász ösztön még amultbol kéretesd magad hidd el ö fog kezdeményezni de lehet nem rögtön légy tűrelmes amugy már jelezte.hogy tetszel neki.
2009. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyenlőre ne aggódj, találkozgassatok ilyesmi, ebből kiderül a szándéka. Lehet hogy csak szimplán jó segged van azért simogatta :D
2009. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha,köszi:)
2009. aug. 22. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!