Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párszor találkoztunk már....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párszor találkoztunk már. Minden happy. Ezután neten miért nincs témánk?

Figyelt kérdés

neten ismerkedtünk meg. jókat beszélgettünk, találkozás utána telefon és így pár randi alkalmával(amik jók, izgalmasak és haladunk valamerre)szóval ezek után megint a neten,egyszerűen nincs témám vele, inkább nem is erőltetem, de ahogy látom azt ő se. (amiből ő lehet elutasítást vesz ki valahol, de nem nagyon hatja meg, ahogy látom)


szóval a lényeg, hogy személyesen minden más, és akkor miért nem tudok vele tovább chatelni is?olyan erőltetettnek érzem, hogy kérdezzem már meg hogy van, utána szedegetni a sorokat, hogy mit csináltam én aznap, meg hogy vagyok, nekem olyan fárasztó :(


akkor ebből semmi nem lesz így?


2012. okt. 4. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Két dolog miatt fogyhattatok ki a beszédből:

1. Felszínesebb téma azért nincs, mert nem történik veletek mostanában semmi.

2. Mélyebb, intimebb témához pedig még nem ismeritek annyira egymást.

2012. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi :)

indokok szerintem teljesen helyesek.


de ez nem veti vissza esetleg a kapcsolatot?

kb hetente ha tudunk találkozni..

2012. okt. 4. 15:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért az nem annyira vészes, a heti egy... Legalábbis az elején.
2012. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáljatok összeszervezni egy olyan napot, amikor hosszabb ideig együtt lehettek, valami jó programmal.
2012. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát ha niytottabbak vagytok akkor jobban el tudtok beszélgetni.


exemmel pl 4 hónapon keresztül reggel 6-tól este 11-ig tartottuk a kapcsolatot, vagy egymással vtunk vagy telefon, sms, internet.

és mindig volt vmi téma, de ez csak úgy megy ha nyitottak vtok betegebb témára is, mi azért elég fura dolgokról is beszéltünk, így visszagondolva elég durva is :D

2012. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

még nem merek vele hosszabb programot szervezni,mert így is zavarban vagyok mindig, szóval elég nekem az a pár óra :)

de megnyugtató, hogy ez még nem jelenti azt, hogy vége lesz.

csak belegondolva, hogy másokkal el tud a neten beszélgetni és pont velem nem, nekem olyan égő kicsit, vagy nem is tudom.

2012. okt. 4. 15:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Talán egyikőtök sem az a kezdeményező típus és ha eszetekbe jut valami, nem meritek felvetni, nehogy hülyének nézzen.
2012. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

amikor belépett az oldalra, gyorsan kiléptem,persze kedvesen jelezve, hogy most mennem kell.


és úgy nagyon nem is zavarta, csak elköszönt kedvesen.


engem igazán az kavart meg, hogy amikor írok neki, látszik, hogy nem is az én ablakomon van, hanem másnak ír/hat. és mindig amolyan fáziskéséssel olvassa el amiket írok, meg úgy is válaszol. szóval inkább leléptem az oldalról, hogy ne azt lássa, hogy én meg innám a szavait.

2012. okt. 4. 15:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az fontosabb, hogy személyesen jól megvagytok!
2012. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ez megnyugtató.

de hogy metakommunikáció nélkül nincs kommunikációnk, az nem.

2012. okt. 28. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!