Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehet vonzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet vonzó egy kissé jóképű, átlagos testalkatú (183 cm,76 kg), szemüveges, pattanásos, fekete hajú, kék szemű, nagyon fehér bőrű, intelligens 17 éves fiú?

Figyelt kérdés
Aki mellesleg nagyon sok dologból (fontosakból is) hajlamos viccet csinálni....
2009. aug. 4. 20:26
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%

Öcsém!

..ha én lennék egy bu-zi - veled ellentétben - , akkor nem fektetnék le átlagosan hetente 3 csajt..

ENNYI!

..na PEACE!:D

2009. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel i, akkor minden OK. Az összhatás számít, na meg a kék szemed biztos minden lányt levesz a talpáról... de az ég szeelmére, NYISD KI A SZÁD! Menj oda, beszélgess velük, flörtölj, és mesélj vicceket, kérd el a tellószámát stb. Rajtad múlik! :D Én személy szerint nem szereteek kezdeményezni, de én is látom hogy megbámulnak, vagy fütyülnek utánnam, néha jóképüek is. De miért ilyenbunkók, és nem jönnek oda hozzám? Szerintem minden lány felteszi magában ezt akérdést... Úgyhogy...szerintem érted:)
2012. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne valaki bunkó azért, mert nem megy oda hozzád?
2012. márc. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Szerintem vonzó :)

És a kapcsolatokkal pedig am nem vagy egyedül, azaz voltál, én sem nagyon tudok megszólalni.

Bár már tuti megváltoztál..

17/L

2014. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerinetem a haja sokat számít egy embernek. Legyen olyan hajad ami a csajoknak manapság bejön. oldalt lenyírt középen meghagyott az szinte mindenkinek jol áll :D ne álltd fel ilyen b*zisan Páwásan , ha mellé elkezdessz gyurni is teljes a siker
2015. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok csak nem vagyok valami gyönyör a sok pattanásom miatt még se ez az első gondolatom mikor eksön van hanem h huu menjünk oda dumálni vele :D
2016. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!