Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy fiu ö néz enngem én is nézem öt de ö nem lép semmit? (én nem akarok lépni mert ez nem a lány feladata szerimtem)

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez senkinek sem kötelező feladata, ha tetszik neked, akkor tegyél érte. Ha nem lépsz, akkor meg keress olyat, aki lépni fog.
2012. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
van egy rakás lány aki csak úgy hobbiból szemez, és am semmit sem jelent neki, ha meg akarod adni neki az esélyt akkor egy picit komolyabb jelet is adhatnál neki, én egy kacsintásból azért már levenném, de találj ki valamit, am igazad van ez a fiú dolga, de manapság gyakran felcserélődnek a szerepek
2012. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha kell neked a srác akkor bizony tegyél érte. Máskor állandóan Ti, lányok kardoskodtok az egyenjogúság mellett. vagy ilyenkor már nincs egyenjogúság?
2012. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
ujjazd magad míg el nem sorvadsz :D
2012. okt. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
ez de Lilalabdás :D
2012. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ti harcoltatok az egyenjogúságért, nem?

Akkor használd ki az előnyeit!

2012. okt. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

6.:

előny=jogok

hátrány=kötelezettség

jog pl h ugyanannyi fizut kap ugyanazért a munkáért

kötelezettség pl elfogadni azt h ha a szerepeket össze keverik akkor az ne csak az élet bizonyos területeire vonatkozzon [amit persze ők szabnak meg mert náluk van a pina és a pina hatalom] hanem pl arra is h igenis ő is kezdeményezzen ha akar vkitől vmit.

2012. okt. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én f27 vagyok, és kb. minden héten megesik ez velem. Nem látsz a másik fejébe, hogy akar -e valamit egyáltalán. Ha annyira néz, azért valszeg megnyalna! Én így vagyok vele. De én pl. nem vagyok az az udvarlós féle, elég zárkózott vagyok, én kifejezettem elvárom,hogy a nő lépjen előszőr, legalábbis az löketet ad. Nem szeretek pofára esni például. Valahogy ez a te fickód is ilyesmi hozzáállású lehet. Ha akarod, akkor lépj te, jelezz neki, indíts vele beszélgetést, dicsérd meg, vagy valami, ha akarod akkor csapj le rá. Ettől még nem leszel se olcsó, sem riba nc, hogy egy kicsit nyitottabb vagy felé. Manapság a fickók nem nagyon nyitottak, mert egyre több a szemét nő, én sem szeretek kockáztatni, inkább fizetek a szexért, mintsem valami szutyok lekoptasson. Akkor nem ér negatív meglepetés. Ezt hogy mi a lány feladata, meg mi az etikett, ezt felejtsd el! Ma már nem ilyen világot élünk. Ma már minden divat, és mindent szabad. A lényeg, hogy ne legyél nagyon nyomulós, nagyon ragadós, lekoptathatatlan, mert az olyan nők csömörek. De amit írtam fentebb, azt nyugodtan meglépheted, az nagyon pozitív tud lenni egy férfi számára, ha a lány nyitott felénk.
2012. okt. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért ne léphetnél?! Szólítsd meg és kezdjetek beszélgetni. Teljesen normális.
2012. okt. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy nap kb szerintem 200 embert megnézel ez utcán és kb másik 200 téged néz meg, ez még nem azt jelenti hogy járnának veled vagy ilyesmi. Úgy birom a nők gondolkodását mert szerintük ez már 1 jel amit küld a fiú felé! Könyörgöm milyen jel? az hogy nem csukott szemmel jársz az utcán??? Vaszki ha akarsz valamit komolyabb jelet kell küldened ami pofon vágja különben észre se veszi....
2012. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!