Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy fiu ö néz enngem én is nézem öt de ö nem lép semmit? (én nem akarok lépni mert ez nem a lány feladata szerimtem)

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 23:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez így van komolyabb jel kell, de van csak megnéz és bámul között is hatalmas különbség. Ha csak egyszer rádnéz, hogy ottvagy, vagy kimondottan egy zárt közegben/ busz, eddzőterem, tanterem satöbbi... azért figyelget, tehát érdeklődik a tekintetével irántad, az csak jelent valamit.

Én is meg szoktam nézni egy feltünően átlag, unalmas nőt egy pillantással, utána kb annyiba nézem mint egy miskakancsót. Átsiklik a tekintetem rajta, nem nagyon keresem a jelenlétét. Tehát a figyelem lehet éppen jel.

Bár az is igaz, hogy vannak olyanok, akik meg direkt kerülik a nézés kontaktust, mert nem akarnak szerelmesek lenni, valami miatt, belső pszich problémák, egy olyan amilyen éltező párkapcsolatuk miatt inkább nem akarnak beleszeretni másba, de egyébként lehet hogy bejönnél neki eset is van bőven, néha én is így teszek a nőkkel, inkább rá se nézek, hogy ne legyek szerelmes, főleg hogy én az a szerelem első látásra, vagy semennyire sem kategoria vagyok, ha nem zúgok bele első blikkentésre, akkor kb. esélytelen a nő nálam. Olyna hogy majd később lángragyúl a szerelem, olyan nálam nem létezik, el se tudom képzelni. De ez már mellékes.

Sok múlik a testbeszéden, de mint írtam, nem minden olyan egyértelmű, ha valamit félreértessz, akkor kő keményen megütheted a lelki arcodat! Ez a gond, hogy szerelmi viszonyokban kb mindenre van egy halom példa és ellenpélda is. Egyszerűen túl jó emberismerőnek kell tudni lenni ahhoz, hogy látni tudd, mi merre hány méter. Vannak ügyes kis női trükkök, amik szinte csak később esnek le férfiak számára, pl . nekem is ,hogy az talán egy próbálkozás volt.

2012. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

és mi van ha nem csak a férfiak félnek kezdeményezni, a pofára esés miatt, ez oda vissza működik, csupán attól vagy férfi, hogy bírod az "ütéseket"


azért belegondolva egy csajnak sokkal megalázóbb lehet ha bepróbálkozik egy srácnál az meg lepattintja...

2012. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
Ezt gondolom egy lány írta, aki másfél mondattal át is húzná a fentebbi téziseket. Hát megalázó, ha nyomul, és úgy van lepattintva. De ha csak jelez egyértelműen, vagy leszólít, érdeklődését fejezi ki, akkor akár viszonozza a pali, akár nem, a lány nem jöhet ki rosszúl belőle, hiszen ő kedves és nyitott volt. Az már csak a fickó lelki szegénységi bizonyítványa, de az is csak akkor, ha tetszik neki a lány, és képtelen megragadni a lehetőséget.
2012. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
qvára nem lány vagyok :D
2012. okt. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
58%
Ha a nőknek egyenlő jogaik vannak a férfiakkal szemben, akkor legyen már egyenlő kötelességük is!!!
2012. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok egy fiúval, de ő ma megsimogatta a karom. :D én azt ajánlom, kacsints rá. Ebből biztos rájön a dologra és észbe kap! Hajrá :)
2013. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kenéz Dániel válasza:
EGyszerű! Mint a karika csapás! Én magam is fiú vagyok. Iskolában mindenkivel ez van. Az még szerintem nem lépés ha oda köszönsz neki vagy beszélgettek! Majd magától kialakul!!! Hidd el! EZ még nem olyan nagy cucc.
2016. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!