Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha belefáradtam, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belefáradtam, hogy a külsőm miatt esélytelen vagyok a lányoknál, akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van, hogy egy lánynak sem kellek, senki sem szeret belém, de még egy átkozott jelet sem kapok béna szemezéseken, meg hajb@szogatásokon kívül a lányoktól.

2012. okt. 6. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen a külsőd?


Küldesz esetleg privátban képet?


És rád is vár valaki!

2012. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz ezzel, minél nehezebb elérni valamit, annál jobban fogod értékelni! Ha van egy álmod tegyél érte! Ennyi!
2012. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Változtass, ne sírj!
2012. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hole Hunter ***** válasza:

Mire férfi lesz a fiúból rájön, hogy a pasisság sokkal fontosabb a nőknek, mint az egyszerű külsőség. A lányoknál még talán fontosabb szerepet kap...de jó esetben kinövik.

Ahogy a fiúk is a siránkozást...

2012. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, használd a keresőt, rengeteg ilyen önsajnáltatós kérdésre válaszoltunk már, olvasd el ott a tanácsokat, bár tudom, hogy egyet se fogsz megfogadni.
2012. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyszerűen unom már, hogy legutóbb is haverommal közös képen a lánynak haverom jött be, én meg olyan rosszul éreztem magamat ismét. De ennél sokkal jobban fáj, hogy sok tini lányka lerondáz és kigúnyol. Mikor lesz már végre egy olyan lány, aki nem a külsőm alapján választ párt, hanem ad esélyt az ismerkedésre úgy is, ahogyan kinézek, meddig kell még szégyelnem a netes ismerkedéseknél a képeimet, azt, ahogyan kinézek valójában?!

Most is van egy lány, tök rendes, de már kérdezte, hogy helyes fiú vagyok-e, persze kitértem a dologról, mondtam neki, majd meglátja, ha találkozunk. De már tudom előre, hogy neki sem fogok bejönni, előre félek a találkától, pedig tök rendes lánynak tűnik, mégis érzem, hogy neki is jó pasi kéne, ezek a tini lányok tényleg ennyire a külsőre hajtanának? Elegem van már, hogy szégyelnem kell a külsőmet, hogy én ronda vagyok és egy lány sem tud belém szeretni emiatt. :(

2012. okt. 6. 18:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak amúgy barátaid?
2012. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van pár fiú barátom, akik közelebb állnak hozzám, nem sok, de van. A lányoknak nem vagyok vonzó, ez a baj, érzem rajtuk az undort, így inkább nem is szoktam közeledni lányokhoz, mert felesleges, elég jól kimutatták már, hogy mennyire rondának tartanak, elég is volt bőven, amikor kigúnyoltak például csak, mert nem vagyok jó pasi.
2012. okt. 6. 18:18
 9/11 anonim ***** válasza:
De akkor ezt miért nem a barátaiddal beszéled meg?
2012. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!