Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejönnék nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnék nektek?

Figyelt kérdés

185 magas,vékony de izmos,jóképű,világosbarna rövid hajú,zöld szemű srác volnék.:P

Egyetemre járok,vannak céljaim,mellette pénzt is keresek. Van saját lakásom,jó anyagi körülmények között élek,egy mázlista vagyok. Imádok csajozni,randizgatni,flörtölni,de nem érem be akárkivel,a tökéleteset keresem,visz. ha egyszer megtalálom,akkor soha el nem hagyom,boldoggá teszem,és családot alapítunk. Én már konkrétan elterveztem mindent,hogy hova megyünk nászútra meg miket csinálunk,nagy kalandozást tervezek vele,pedig még csak 20 éves vagyok,és látszólag csak a mának élek,de valójában távoli célokat tűztem ki magamnak.Amíg meg nem találom meg ezt a lányt,addig mindent kiélvezek,minden földi jót,amit ez élet adhat nekem.


Most csak kíváncsi vagyok,h ezek alapján mit gondoltok rólam lányok.



2012. okt. 7. 12:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

dehogy,,a pénz nem érdekel,van nekem elég...


az h szép,hát ki szerint(?) a lényeg,h legyen benne vmi különleges,amivel felkelti bennem a vadászösztönt,küzdeni kelljen érte,legyen kihívás(mer én mindent könnyen kapok meg,egy idő után unalmas,túl jó dolgom van),a szép nagy barna szemek viszont alapkövetelmény:P

és ne legyen népszerű,se semmi feltűnési viszketegség,


számomra a legvonzóbbak a zárkózott csendes,de csinos lányok,akik nem hívják fel magukra a figyelmet,inkább egyszerűbbek...


csak az a baj,h az ilyen lányok általában jó messziről elkerülik az ilyen nagyképű felfújt hólyagokat,mint én:/...

2012. okt. 7. 14:53
 12/24 anonim ***** válasza:
egoistaaaa. bocs:D
2012. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Küldj priviben magadrol egy kepet :)
2012. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyen keresgelsz olyan emberek kozott keresgelsz ahol mindenki olyan mint te olyan helyen pedig soha nem fogsz egyszeru atlagos csajt talalni aki nem kihivo. De gondolom olyant sem akarsz magad melle te gazdag letedre aki olyan szegeny mint a templom egere, nem hiszem hogy barkit is el szeretnel tartani. Ismeretlen helyen probalkozz, az emberen leirodik hogy milyen.
2012. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy csendes,kissé zárkózott barna szemű lány vagyok.

Nálam meg pont az a helyzet,hogy az ilyen nagydumás,nagyképű,bunkó,öntelt srácok találnak meg!

Én is inkább csendes,egyszerű kis helyes pasira vágyok.


De nem kérek privátot,köszönöm!

2012. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó, de hogy jön a keresendő kulcsszavak közé a 'zumba'?:DDDDD
2012. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is egy nagyon zárkózott és visszahúzódó lány vagyok (csak az öltözködésemen nem ez látszik), és a szemeim is nagyok, barnák. :P

Nekem bejönne egy olyan srác, mint te, ha tényleg úgy nézel ki, mint ahogy írtad, és ha egy kicsit jobban meg lehetne bízni benned. Ugyanis ahogy leírtad, vhogy az volt a véleményem rögtön, hogy csak egy- vagy pár éjszakás kalandokat akarsz általában..... és amíg nem találod meg Az Igazit, addig ezt így is teszed. Hát de akkor azért az is kérdéses, hogy az az "igazi" meddig lesz számodra igazi. Mert egy idő után gondolom megunod majd. És mind az ideális lányról, mind pedig magadról inkább külső tulajdonságokat írtál, szóval nem tűnsz túl komolynak (már ami a kapcsolatokat illeti). Persze lehet, hogy csak nekem jött így le, és nem így van, de ennyiből még nem ismerlek. Viszont az pozitív, hogy céltudatos vagy. :D

Szóval, ha egy kicsit komolyabb lennél, akkor tuti bejönnél..... de ha CSAK a külsőt vesszük, akkor így is bejönnél. :)

2012. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

még szép hogy elkerülik az olyanokat, mint te:)

éppen azt írtad, hogy szeretnél "vadászni" , küzdeni egy picit, hát hajrá..

egy ilyen lányért te küzdhetsz, de az az igazság, hogy senkinek nem kellenek az ilyen normális lányok.

mindenki csak a feltűnésmániás nagyhangú nagymellűekre vadászik. (tisztelet a kivételnek)

2012. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az így van a visszahúzódóbb lányok (én is ilyen vagyok) elkerülik az ilyen fiúkat mint te. Ha megtetszik egy ilyen csendesebb visszahúzódobb lány akkor vegyél vissza magadból és úgy közelíts hozzá :)

22/L

2012. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
nekem tetszel.......20 lany
2012. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!