Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejönnék nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnék nektek?

Figyelt kérdés

185 magas,vékony de izmos,jóképű,világosbarna rövid hajú,zöld szemű srác volnék.:P

Egyetemre járok,vannak céljaim,mellette pénzt is keresek. Van saját lakásom,jó anyagi körülmények között élek,egy mázlista vagyok. Imádok csajozni,randizgatni,flörtölni,de nem érem be akárkivel,a tökéleteset keresem,visz. ha egyszer megtalálom,akkor soha el nem hagyom,boldoggá teszem,és családot alapítunk. Én már konkrétan elterveztem mindent,hogy hova megyünk nászútra meg miket csinálunk,nagy kalandozást tervezek vele,pedig még csak 20 éves vagyok,és látszólag csak a mának élek,de valójában távoli célokat tűztem ki magamnak.Amíg meg nem találom meg ezt a lányt,addig mindent kiélvezek,minden földi jót,amit ez élet adhat nekem.


Most csak kíváncsi vagyok,h ezek alapján mit gondoltok rólam lányok.



2012. okt. 7. 12:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Első olvasásra elkényeztetett kis pedálgépnek tűnsz! Bocsi!
2012. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

elolvastam. eléggé elvagy telve magadtól :D elkényeztetett vagy. Az addig oké, hogy az ember gazdag körülmények között nőtt fel, én is elég anyagias családban vagyok, de mégsem vagyok elkényeztetett lány létemre :D érdekes amúgy hogy a tökéleteset keresed, közben meg te magad nem vagy tökéletes. Nem is tudom mi lenne rád a megfelelő kifejezés.... de semmiképpen nem pozitív. Tökéletes amúgy meg nem létezik :)

19L

2012. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
nekem bejössz:) 15/F
2012. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ismerek egy pont ugyanilyen pasit!! :D rettenetesen hasonlítasz rá... Tamásnak hívják :D téged hogy hívnak kérdező?
2012. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!