Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék rá a Szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék rá a Szerelmemre huszonéves srácként Hajdú-Bihar megyében?

Figyelt kérdés
Számomra a legfontosabb dolgok egy lányban hogy legyen kedves, többnyire realista gondokodású, legyenek ötletei, szeressen időnként egy kicsit terelgetni, jobb belátásra bírni, legyen önmagára igényes és lehetőleg nálam kisebb termetű. :-)

2012. okt. 7. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
szoboszlón sok a magányos lány ;)
2012. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a számítógépet és lépj ki az ajtón!
2012. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked köszönhetően itt már szégyen bevallani ha valaki debreceni -_-
2012. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második: Mindkét általad fölsorolt lépést megteszem rendszeresen: Csakhogy egy random lányt könnyű találni, a számomra megfelelőt már nem...


Kedves harmadik: nem tudom miről beszélsz, én most kérdezek itt hasonlót először.. :-O

2012. okt. 7. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van jó sok lóvéd, és fekete Bömösöd, akkor bárhol.

Ha egyik sincs, nos, akkor szarban vagy...

2012. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeva debreceni srác, már rég láttalak! Nagy kópé vagy te. :D

Én is hajdú-bihari vagyok, de kajak nehéz manapság rendes, egyedüllálló lányt találni, akinek nem az égben vannak az igényei.

2012. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én debreceni csaj vagyok félig, de olyan pasikat, mint te nem sok helyen látni, vagy ha igen, akkor is tényleg bűn rondák, depressziósak/világfajdalommal vannak tele, egy fejjel magasabb vagyok tőlük. A pénzes pasikról már réges rég lemondtam, elég lenne egy olyan, aki egy mondatot le tud írni olvasható formában, úgy, hogy nem jövök rá rögtön, hogy háromszor megbukott nyelvtanból.
2012. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!