Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan zökkenhetnék vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zökkenhetnék vissza a régi kerékvágásba? Kérlek írjatok.

Figyelt kérdés
Eddig nagy csajozó voltam, minden lánnyal beszéltem flörtöltem stb. De szerelmes lettem és egy évet rápazaroltam egy olyan lányra akire 1 percet sem kellett volna, és most akkorát csalódtam benne, mint még emberben soha, de nem szeretném, hogy egy ilyen lány miatt legyek összeesve, hogy térhetnék vissza a régi csajozós önmagamhoz, amikor még ráírni is képtelen vagyok lányokra?
2012. okt. 7. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezen túl kell lépned először is elfelejtened a lányt.. Utána járj el haverokkal bulizni meg minden felé egy idő után újra olyan lesz mint régen, csak zárd le a múltat.
2012. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haladj az életeddel!
2012. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

é....hát nem értem. Akkor elég nagy tapasztalattal rendelkezel, tehát van kiindulási alapod.


Akkor meg ennyi, vegyél erőt magadon, hogy márpedig most ráírok és írj valami olyat amit anno írtál. Magától nem fogja megírni magát a szöveg, úgyhogy ne bénázzál itt és írjál azt ennyi. Tádádá

2012. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem tudsz még másoknak írni, mert ennek a lánynak a képe ott van benned...meg az, hogy mekkorát csalódtál benne. Ha vársz néhány hónapot, akkor menni dog minden, remélem.:)
2012. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem az, hogy mekkorát csalódtam benne nem fog oda vezetni, hogy nem is akarok ezután lányokkal ismerkedni mert az lenne a fejemben, hogy nem akarok újból csalódni..
2012. okt. 7. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:

DE épp ez az. Pont ezért kell a többi lány felé lépned valamit. Vagy ha mást nem az ő figyelmük felhívni magadra.


Mert aztán eltunyulsz és beletörődsz pontosabban belefásulsz aztán remete ként fogsz meghalni.

2012. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Bizony, előbb jön a felejtés, megértés, elfogadás, aztán jöhet a csajozás. Eleinte nem kell konkrétan csajoznod, elég ha csak hülyülsz, iszogatsz, bulizol a haverokkal, a többi vissza jön magától. De vedd figyelembe, hogy ekkora pofáraesés után nem megy egyik másodpercről a másikra a dolog..
2012. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!