Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, ha egy pasi arcra nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha egy pasi arcra nem szimpatikus nektek (de nem is hude ronda), de eleg jo testfelepitese es jo feszes feneke van, belsoleg is rendben van, akkor ha udvarolna nektek adnatok neki eselyt?

Figyelt kérdés
Vagy ha az nem jon be akkor bukta van? Mert ha nem adtoj eselyt, alkor nem is tudjatok meg milyenek a benso ertekei. Nem igaz?
2012. okt. 8. 10:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen. Mi legtobbszor ramegyunk olyan lanyokra is akik arcra nem tetszenek, de csinosak. De forditva ez mennyire helytallo? Vagyis a lanyok is el tudnak e fogadni olyan pasit aki nem helyes, de jo genjei vannak, mert magas, apolt, sokat dolgozott a testeert. Most nem a testepitokre gondoltam.
2012. okt. 8. 11:28
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokat számít, hogy "jól hordja magát" a pasi. Itt egy példa:


[link]


Ennek a srácnak szerintem bűnronda az arca, de ápolt, stb. Így már az ember azért meggondolja, még ha nem is olyan hűdehelyes.

2012. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Még van esélye attól hogy ha nem egy álompasi, ha az arcát nézzük:)
2012. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
basszus, az emberek annyira félreértik a jó külső fogalmát... meg hogy a nőknek számít a külső. a nőknek nem a "Ken babák" kellenek, ahogy az egyik válaszadó is fogalmazott... egyik pasi sem volt egy hűde nagy szám, akikkel dolgom volt, barátnőimnek nem is jöttek be, én mégis imádtam az összeset. engem a test nem helyettesít egy csúnya arcért. nem a testét fogom nézni, miközben beszélgetek vele. nem kell egy tökéletes arcú embernek lenni, ezt sosem kérte egy nő sem, egyszerűen annyi, hogy jöjjön be nekem, szerintem nincsenek irreális elvárásaim. mindenkinek más jön be.
2012. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12: Több képet nem láttam róla, de ő nem olyan vészes szerintem.


Vagy tegyél mellé egy olyat, aki szerinted helyes. És akkor megmondom, melyik a jobb.

2012. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az a baj kedves, hogy ez tipikus bájgúnár csajozós pasi, aki nem ronda. Az a baj veletek lányok, hogy amikor posztoltok egy képet, akkor is egy jobb képű fószert posztoltok ki, aki nem csúnya, csak ti azt hiszitek hogy csúnya, mert ti a jóképűek között is fullra válogattok.
2012. okt. 8. 17:06
 17/17 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten a ronda jó testfelépítésű pasikra bukok.
2012. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!