Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt egy társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt egy társkereső oldalon találtam! Ez komoly?

Figyelt kérdés
Jól szituált, ápolt,igényes, átlagos testalkatú 52 éves üzlet ember vagyok. Annak a fiatal, 18-30 éves csinos, és sok mindenre nyitott lány jelentkezését várom, akivel heti 1-2 alkalommal,kedvesség, kényeztetés és kölcsönös örömszerzésben részesítenénk egymást egy kötetlen, laza kapcsolat keretében. Hálámat,köszönetemet úgy, és annyival fejeznem ki, hogy csalódás, kizárva. Gondold át!
2012. okt. 8. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi lenne ebben a komolytalan? Vagy te írtad és burkoltan hirdetsz?
2012. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Ez szép! :/

Elég sz*r, hogy ideáig süllyednek a mai ,,emberek,,

://

19/L

2012. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Van, hogy lányok hirdetik magukat ugyanerre.
2012. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

óóó


Jó reggelt kívánok!


Amúgy szerintem nincs ezzel baj, teljesen korrekt, így legalább mindenki tudja mire számíthat. Kép volt?

2012. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Most az jutott eszembe, hogy amikor már nem fiatal-gazdag nő leszek, hanem 50-es gazdag nő, remélhetőleg akkor is kapok "ingyen" szépfiúkat.


Mert ha nem, na én akkor se fizetek. :/

2012. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ebbe mi a hihetetlen?

Nem értem.

2012. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

sok ilyen van.

jelentkezz

2012. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kép nem volt!Csak azért kérdezem mert ez egy normàlis társkereső oldalon volt,úgyértem nem szexpartneres oldalon!De ez a hírdetés olyan mintha prostituáltat keresne az idős Úr!Csak azt nem értem hogy akkor miért nem egy arra a célra létrehozott oldalon keresi!Nem?
2012. okt. 8. 11:33
 9/14 anonim ***** válasza:

Megnézném és azt a csinos lányt, aki a vén kecskével ingyen szórakozik csak azért, hogy az jól érezze magát.

Remélem ez nem egy munkáltató, aki a melóhelyen azt várja el, hogy a beosztottak ingyen dolgozzanak cserébe a munka öröméért?

2012. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért nem prosti oldalon keres, mert ott prostik vannak akik mittudmém pl. óránként/naponta vállalnak különböző ügyfeleket, és ők hivatásosak, tehát nem tudja őket kisajátítani.

Neki egy kitartott barátnő kell, akivel adott estben mondjuk itt ott meg is jelenhet és a nő közben (legalább is ő nem tudna róla) nem fekszik le más pasikkal, csak az övé. Érted? Így olyan érzése van, mintha nem prostizna.


Ez egy kicsit magasabb szint, mert itt a lánynak lakást, autót is vesznek, meg drága ruhákat, olyan mint egy barátnő, csak sokba kerül, de ez is egy státusz szimbólum.

2012. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!