Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarom, hogy mindig ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom, hogy mindig ő fizessen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Első találkozásnál hagytam, nem volt nagy költség meg egyébként is, akkor még úgy gondoltam, hogy belefér, hogy a srác hívjon meg. De azóta már többször is találkoztunk, és nem hagyja! Volt, hogy mondtam határozottan, hogy most akkor én fizetek, meg így is lett tényleg, de pl kimentem a mosdóba és mire visszajöttem már hozott nekem mást, és azt megint csak ő vette.

Mit csináljak? Hagyjam? Vagy hogy kéne mondanom, hogy szeretném, ha én is fizethetném a részem meg ezt egyáltalán nem várom el? Már mondtam, de hiába!

Jó, most nem nagy összegekről van szó egyáltalán, de akkor is, úgy érzem, mintha ezzel élősködnék rajta!


2012. okt. 9. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem addig örülj, amíg ilyen lovagias.
2012. okt. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mond el neki szépen még egyszer, de amúgy ezt csak figyelmességből csinálja, mert kedvel :)
2012. okt. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hívd meg legközelebbre,hogy menjünk az x-y helyre és mond azt,hogy te hívtad meg te akarsz fizetni.
2012. okt. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

élősködni?:DD

A pasi udvarol egy nőnek, az hogy fizet beletartozik...

2012. okt. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj ezen. Igen ha udvarol akkor ez simán belefér, szerintem az lenne gáz ha te fizetnéd a részed ilyen ismerkedős időszakban. Majd ha együtt lesztek az más, akkor érthető hogy egyszer ő fizet, egyszer te.
2012. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem nagy összeg ne foglalkozz vele. Sokkal gázabb a folytonos "hiszti" a pénz miatt. Majd ha már kapcsolatban vagytok, meg lehet egyezni valamiben. Amíg csak találkozgattok, így is "illik", hogy a srác fizet.
2012. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A barom, pedig az mindig zene egy férfi füleinek, ha a nő fizetni akar, nem pedig "drágám nincs egy huszasod, kéne egy új cipő" (a meglévő 15 pár mellé).
2012. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van, hogy ha elmegyünk valahova (kávéház, mozi, stb), aki először mondja, hogy "Én fizetek!" az fizet :)

1 éve vagyunk együtt, kb egálban is vagyunk.

De mikor én fizetek, akkor mindig hozzáteszi, hogy "Hú, ezt még valahogy meg kell szoknom..." :D

De nem fizethet mindent ő, kb ugyan annyit keresünk.

2012. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Talán túl makacs, de el kell fogadnia, ÉS: remélhetőleg nem az a típus, aki nagyvonalúan fizet, azért, hogy aztán mindenkinek eldicsekedjen, milyen "anyagiasak" a nők, és hogy a pénzéért vagy vele. :/
2012. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!