Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hivassam el magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hivassam el magam a szaktársammal egy "randira"?

Figyelt kérdés

Egy fiú szaktársammal(egyetemen) jól el szoktunk beszélgetni,de csak heti 1-2szer van együtt óránk,így ritkán találkozunk. Közel lakik (10perc busszal),így szívesen találkoznék vele sulin kívül is,de nem akarok rámenős lenni. Kérdezte,miért nem megyek bulizni,de az nem az én világom. inkább valami más programban lennék benne vele, pl: pizzázás,séta,vagy csak simán átmenni hozzá,dumálgatni,nevetni,hülyülni,filmezni,és jobban megismerni.:) Viszont elhívni nem merem,nem akarom,nem akarok nyomulni v ilyesmi. Ötletek,hogy hogyan utalgathatnék rá? Esetleg valami ürügy?:D Köszi előre is!

19/L


2012. okt. 9. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Le kellett volna csapni a labdát, azt mondani, hogy buli helyett szívesebben mennél ilyen helyekre.
2012. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
korepetálás nála ? :D
2012. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhívott bulizni nem? Az nem a te világod. Lehet ezt egy nagyon picit lekoptatásnak vette. Mondd meg neki kerek perec hogy igaz hogy a múltkor elhívott bulizni és nem mentél mert nem a te világod, de egy moziba vagy sétálni szívesen elmennél vele, ha van kedve. Ennyire egyszerű
2012. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 menta34 ***** válasza:
100%
Amikor még én jártam az egyetemi kajálások mindig jók voltak és nem volt igazi randira hívás egy közös menza vagy gyros. Faggasd addig az evésről amíg nem merül fel benne, hogy menj te is:))
2012. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azta, a jól bevált korrepetálás eszembe sem jutott:D talán ez lenne a legjobb,mert így biztosan kettesben lehetnénk,és nem akaszkodna ránk egy szaktársunk sem (mert kajálásnál ez veszélyes:D):)
2012. okt. 9. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem te is nyugodtan elhívhatod, manapság már teljesen elfogadott, és nem rámenősség, ha a lány hívja el a fiút.
2012. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak azért találkoznál vele mert közel lakik? Ezen besz.rtam. xD Tipikus érdek ribi vagy mint az összes többi, és már mennél is fel hozzá. Hát gratulálok.
2012. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!