Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy tizenéves művészvénájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tizenéves művészvénájú lánynak hol kéne ismerkednie? Az ilyen lányokat manapság már nem bírják a fiúk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég zárkózott voltam (vagyok).Barátom sem volt még. Szoktam emberek közé járni. Valahogy mégsem találom a helyem. A korombeliek általában kevésbé kedvelnek, nem igazán értenek. Sokaknak nem tetszik, hogy imádom a komolyzenét (emellett rockot is hallgatok), a szépirodalmat, a művészeteket, zenélek, írok. (Nem a külsőmmel 'művészkedek') És nagyon koraérett vagyok. Nem vagyok fapofa, csak komoly. Általában a nálam valamivel idősebbekkel értek csak szót. Mi baj van velem? Rossz helyen keresgélek? 16L

2012. okt. 9. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A művészlelkeket szeretjük. ;)
2012. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled baj csak rossz helyen keresgélsz,mert ha olyanok közt keresel akik nem értenek meg akkor nincs náluk sok esélyed.
2012. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen rossz helyen keresgélsz. Szeretjük a művészlányokat, csak éppen huszonévesek vagyunk és nem tizenhat.
2012. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok és bejönnek de nem ezért írtam.
2012. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Manapság ezek a gyíkarcok inkább azt nézik mekkora a melled és formás-e a feneked, az, hogy valakinek esze is van, már csak luxus (tisztelet a kivételnek).

Én is elég zárkózott vagyok, de én nem vagyok az a művész fajta. Ha van egy jó regény, azt persze elolvasom. Szeretek írni, csakhát az a gond, hogy nem megy :(

Komolyzene? Esetleg electro-változat, chillstep, azok az igazi, nyugtató electronikus zenék a kedvenceim, mellette rock nekem is jöhet, bár az is csak a jobbféle, mindenevő nem vagyok.

Művészkedés? Az irodalom nem az én világom, inkább zeneszerzés (chillstep, breakbeat, complextro, edm, trance).

Én is értelmesebb vagyok, mint kortársaim (legalábbis annak tartanak páran), könnyen szótértek az idősebbekkel.

Természetesen nekem sincs/volt barátnőm, mert nem vagyok nekik való, nincs meg bennem az ami nekik kell.Alkoholizmus, cigizés, drogfüggőség... ez mind hiányzik belőlem, így már én csak egy biológiai hulladék vagyok!

Annyit tudok mondani, hogy mi galaxist tévesztettünk, de ha azt nem is, bolygót biztos :D!

15F

2012. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, én is ilyen vagyok, hasonló "szimpátiát" árasztok én is. Kevesen tudnak csak megérteni. De gondolj csak bele, ez szerintem együtt jár a "fajtánkkal". A legtöbb író például magányos, visszahúzódó ember.
2012. okt. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ugyan..én is hasonló vagyok..csak fiúban.. nem olyan rossz dolog ez. Ha van olyan szorakozó hely ahova művész lelkek járnak..ott kéne próbálkozz :) SZERINTEM dee lehet tévedek és egy telejsen átlagos pasinak is megtetszel! :) nekem például ilyen lány tetszik :D és ne add fel:)
2012. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást. Jó hallani, hogy nem velem van a baj, csak a környezetemben mást tapasztalok.

Nem értem a mai fiúkat mért zavarja, ha egy lány kicsit kreatívabb, talpraesettebb, van önálló véleménye, világnézete és használja az eszét. Mért jó nekik az, ha egy csajt rögtön megfektetnek aztán szakítanak. Nekik testi kapcsolaton kívül nem kell más? Hosszútávról meg még nem is hallottak.

Miért vagytok huszonévesek?:) A mai tizenévesekből kimaradtak az efféle ferde hajlamok??

Gondoltam, hogy rossz helyen keresgélek, csak azt nem tudom, hogy merre menjek ezután...

2012. okt. 10. 16:36
 9/15 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

én igen is szeretem az ilyen lányokat, sőt a mostani barátnőm is ilyen. sőt még különcebb, de ebbe nem megyek bele. :D azt meg nem hiszem, hogy ne találnál magadnak senkit, akár a sulidban (valamilyen szakkörön akár) vagy a környéken (kiállításokon, koncerteken: ha oda beteszi a lábát egy korodbeli már nyert ügyed van). Mondjuk ilyen idős koromban is az ilyen lányok tetszettek lehet azért vagyok így megrökönyödve ezen. Akkor se kell kétségbe esned, főiskolás korodra az egekbe szökik a népszerűséged. (legalábbis gondolom, mert egyre kevesebb barátomtól hallom, hogy a csajod egy gyökér, mellesleg csak művész)

23/F

2012. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát nem adom föl. Köszi a bíztatást és a választ:))
2012. okt. 10. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!