Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek igaz, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy ez a gyerek egyszer majd (még most senkit sem érdekel) tizenéves korában lehet, hogy aratni fog a lányoknál?

Figyelt kérdés

Mert ilyen fajta tizenéves srácok tapasztalatom szerint azt a lányt szedik fel, akit csak akarnak. Majdnem az összes az ilyenekre bukik. Bár nem tudjuk, hogy ez a gyerek 6-8 év múlva milyen lesz, de esélyes, hogy ilyen fiatal Brad Pitt féle típus lesz. Még mindig ez a típus arat leginkább a fiatal lánykák körében, vagy én látom rosszul?


[link]


2012. márc. 9. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
az attól is függ,hogy milyen a személyisége
2012. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aranyos gyermek. ebből valszeg jóképű pasi lesz, aki dugja majd a nőket mint állat.
2012. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem tizenéves korban a személyiség még a béka fenekénél van, ha a szempontokat nézzük, hogy egy lány akar-e valamit egy fiútól. De lehet tévedek.
2012. márc. 9. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom, hogy aki gyereknek jól néz ki, aranyos az felnőtt korába, de legalábbis pubertás korban már elégé leamortizálódik. Aki meg kicsinek nem olyan nagy ruccanás, az később nagyon jól kinéző pasi lesz.

Én akiket kicsinek ismertem és a fél ovi/ált. suli oda volt érte, azok most elég lepukkantan és csúful néznek ki.

22/L

2012. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért pl Johnny Depp fiatalon és idősebb korában is jól nézett, néz ki.


[link]

2012. márc. 9. 21:23
 6/6 A kérdező kommentje:

Vagy pl Brad Pitt is már akkor sem volt ronda.


[link]

2012. márc. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!