Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van Budapesten olyan szórakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Budapesten olyan szórakozóhely, ahol nem a tizenéves gyerekek, illetve az éppen gólyaként felvett hallgatók fiatalok tombolnak?

Figyelt kérdés

Olyan helyre lennék kíváncsi ahol a saját korosztályom jár és komoly szándékú emberek járnak, akik esetleg családalapításon is gondolkodnak. (Féktelen bulihelyekkel sincs semmi bajom, de most már komolyabb lányokkal is ismerkednék)


(Egy 24 éves "fiatalember")


2012. szept. 5. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Mennyél templomb, te "komoly fiú" :P
2012. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a tizenéveseket keresd, mert ők még egyáltalán nem a családalapításon gondolkodnak. Ráadásul bulihelyeken való ismerkedésnek kb. 49% esélye van annak, hogy abból komoly is lehet. Ha nem is templomba, de inkább olyan helyeket keress, ahol az emberek szívesen ismerkednek egymással és, akik komoly kapcsolatot keresnek. Hogy hol vannak ilyen helyek? Nincs rá általános recept, keresgélni kell és, aki keres, az talál. :D
2012. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazság szerint néha napján templomba is elnézek, de jelenleg nincs a gyülekezetünkben kiadó sorban lévő leányka.
2012. szept. 5. 14:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm gyülis és egy ifjúsági találkozón ismerte meg a párját. Szóval ne add fel, meg fogod találni. Csak tényleg ahogy szokták mondani, ne görcsölj rajta, mert az meglátszik és elrohannak.
2012. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, egy kissé félreolvastam a kérdésedet.

2-es voltam.

2012. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"kiadó sorban lévő leányka" Ezen behaltam, bocsi.

Egyébként ha ilyen "komoly szándékaid" vannak, akkor ne SZÓRAKOZÓhelyre menjél, te szerencsétlen, mert ezek szerint nem szórakozni akarsz, mert te ahhoz már túl "érett" vagy.

2012. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, én abba is hagytam a buliba járást, mert nincs kedvem a kisgyerek zsúrokhoz. Régebben voltak jóféle dnb bulik, rendes emberekkel, akkoriban meg mi voltunk tacskók, de mégsem ilyenek, mint a mostani facebook pop kids. Hát tudomásul kell venni, minden elmúlik egyszer.
2012. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kiadó, hanem eladó sorban lévő.


Kiadó sorban a fizetős lányok vannak az út szélén.

Szegény magyar nyelv zokog bánatában.


Egyébként keress egy hobbit: sport, kártyaklub, beszélgetőcsoport, akármi. Ilyen helyeken adott már a közös érdeklődés, és könnyebb ismerkedni.


Ami a szórakozóhelyeket illeti: mi a Kuplungba szoktunk járni a munkatársakkal, ott azért nem olyan fiatal a társaság. Szintén jó ilyen szempontból a Csak Art a Síp utcában.


24/N

2012. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Zokogjon is bánatában, megérdemli a sok fárasztó nyelvtanóra miatt!! Köszönöm a helyreigazítást és a válaszodat!
2012. szept. 5. 15:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Most akkor te hitgyülis vagy, mert, mintha valami ilyesmit említettél volna. Mert akkor csak olyan helyen keresgélj, ahol szintén ilyen vallásos lányok vannak. Ha pedig nem vagy hitgyülis, akkor pedig olyan lányokkal ne kezdj, akik ebbe a csoportba tartoznak, mert úgysem fognak egy "nem keresztény" emberrel járni. Csak a tisztázás kedvéért írtam.

Vannak direkt egy csomó ilyen randi helyszínek, ahol ismerkedni lehet, ők biztos azért mennek általában oda, hogy komoly kapcsolatot tudjanak kialakítani valakivel. Ötlet száz, lehetőség millió. Ki kell használni. Idő meg persze véges. Ennyi.

2012. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!