Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy átlagos külsejű (nem szép) esetlen, szerencsétlen, kissé lúzer lány simán talál magának fiút bármikor, de egy ugyanilyen jelzőkkel illetett fiú jobb ha megbarátkozik örökre marok Marcsa gondolatával?

Figyelt kérdés
Mindig ezt tapasztalom. Kis szerény, esetlen, szótlan lány, akivel nem beszél szinte senki ott gubbaszt pl egy buliban (mert a vagány barátnők lecsábították, hogy ne punnyadjon a koli szobában folyton mint a befőtt)a sarokban. Őt előbb utóbb valamilyen pasi úgyis felkéri táncolni és előbb utóbb összejönnek. De egy unyanilyen pasira a kutya sem néz rá, még jól bele is rúgnak a lányok és a fiúk is. Tuti recept az örökös marok Marcsás forever alonra. Oka szerintetek? Ha a fiúk és a lányok is egyenlő górcső és megítélés alá kerülnek, akkor mégis miért jut az ilyen lánynak pasi, fordítva, meg 100 ból egyszer lány a fiúnak?
2012. okt. 11. 08:28
1 2 3
 11/21 menta34 ***** válasza:

Érdekes ez a férfi/nő arány. Megnéztem pontosan a 2011-es népszámlálásban.

Ezer férfira jutó nők száma:

14 év alatt: 962

15-39 között: 976

40-59 között: 1085

60 felett: 1564


szóval összességében több nő van, csak fiatal nő van kevesebb. Viszont ha megnézitek a MILF kategória felső része tele plusz nőkkel :D

2012. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ezt mondom, hogy nagyon minimális az eltérés. Mégis tényleg az van, hogy bulikon és párkereső oldalakon 2 vagy 3 szoros a pasik arány fura módon.
2012. okt. 11. 10:11
 13/21 anonim ***** válasza:

Tudod ez azért van mert a szépség relatív!Akit te itt le lúzer-el az épp másnak lehet az épp be jön!

A másik ha ennyire lúzer vagy,lehet lejeb kéne adni az igényeidből,és megpróbálni felszedni egy csendes lányt!

2012. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

azért, mert a nők nem nyafognak, hogyha nincsen valakijük. számoljál már, ha mondjuk vagyunk 10 millióan, és azt vesszük, hogy kb fele-fele arányban vagyunk, akkor ha párkapcsolatban van 3 millió nő, akkor 3 millió férfi is, elvégre a leszbi párok aránya elenyésző.


azért van sokkal több pasi az ilyen honlapokon, mert a pasik egyszerűen többet nyafognak. ha egy nőnek nincs valakije, akkor lefoglalja magát. ismerkedik személyesen, fejleszti önmagát, és nem itt hisztizik, mint te, hogy minden másnap-harmadnap felteszel egy UGYANILYEN kérdést kicsit másképp megfogalmazva. ezt a 100 pasira jut 106 nő szöveget sem egyszer olvastam már.


most őszintén mit vársz?? ha felteszed ezt a kérdést ezerszer, akkor majd valaki megsajnál? vagy ezzel akarsz csajt felszedni? ezzel max a hozzád hasonló siránkozó lúzereket tudod összeszedni. menj ki a valóságba, ne a net előtt üldögélj, szerezz barátokat, és ismerkedj. mert itt attól, hogy nyafogsz, mint egy 3 éves, ha elvették a játékát, NEM LESZ JOBB.

2012. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%

Miattam van!:D

Na jó csak egy minimális mértékben...

De a lényeg,h én pont az általad "leírt" lányokra bukom. Bizony nekem a csendes lányok jönnek be,akik látszólag nem csinálnak semmit...Hogy miért,hát nagyon egyszerű ,a "vagány" magamutogató exhibicionista pcsák engem visszataszítanak,nem szeretem a népszerűsködő csajokat,ez inkább egy máz egy giccs...

Lehet,kissé konzervatív a felfogásom,de én még szeretem a lányokat meghódítani. Szeretem a kihívásokat,és épp ezért mindig a zárkózott de csinos lányokat szemelem ki. Akiket senki sem vesz észre,mert nem mutogatják magukat,pedig ugyanolyan csinosk,sőt...


"Mindig ezt tapasztalom. Kis szerény, esetlen, szótlan lány, akivel nem beszél szinte senki... "


Szerintem ezek a tulajdonságok egy lánynak pont h jól állnak,de egy fiúnak...:O Hát már ne is haragudj! Nem lehet a fiúkat a lányokkal így ez alapján összehasonlítani. A férfi legyen férfi! A nő legyen nő!


Sztem csak arról van szó,h amíg az öntelt egós pcsák után sóvárogsz,észre sem veszed a náluk olykor sokkal szebb,de csendesebb lányokat. Sőt,itt a kérdésedben is elég megvetően beszélsz róluk,úgyhoyg nem csodálom h itt tartasz haver. Ha majd kitörlöd a csipád,és képes leszel meglátni az igazi szépet,akkor lesz majd barátnőd is talán...

2012. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2012. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

1. sztem a belinkelt csaj nem esetleg meg nem szép. Lehet, hogy az igényeidből kéne neked is leadni.

2. ez egyébként sem igaz... én tipikusan az a nem médiaszépség vagyok, túlsúllyal stb., és 5 hónappal ezelőttig nem találtam magamnak normális párkapcsolatot (23 vagyok)... nem voltam nagy partiarc, de eljárogattam otthonról ide-oda, de semmi, nem nagyon akartak velem ismerkedni.

3. nem nyávogni kell, hanem tenni érte... ismerkedni, nem félni a visszautasítástól és nem ilyen savanyúan hozzáállni, mert a hangulat az sugárzik az emberről, és így tuti nem fogsz senkit sem vonzani. Még ha modernizálódik is a világ, azért az a jó, ha a férfi az férfias, kezdeményező és bátor, nem esetlen és nyámnyila... ha szerzel egy kis önbizalmat, akkor jobb megítélés alá kerülsz majd. persze az is lényeg, hogy ne a csúcskategóriás csajok körül forogj, mert azoknak nagyon magasan vannak az igényeik minden téren.

2012. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

Talán azért, mert a nőnek nem kell kezdeményeznie, csak akkor teszi meg, ha nagyon bejössz neki külsőre, és akkor sem mindegyik típus. Normál esetben a férfinek kell kezdeményeznie. Főleg ha nem előnyös külsővel rendelkezik. Ez a 106 férfira jut 100 nő statisztika meg hülyeség, hiszen ez csak a nemi adatok alapján van felállítva. De vannak olyanok, akik a sajt neműkhöz vonzódnak (ők nyilván kiesnek a heteroszexuális kapcsolatot kereső emberek közül), de vannak biszexek is, akik bármelyik csoportból találhatnak párt, vannak betegek is akik valószínűleg még nálad is nehezebben találnak társat, vannak aszexuálisok, meg olyanok, akik esetleg nem is akarnak társat találni. De vannak olyan pasik (főleg a luxuskocsival furikázó vagányok), akik akár pár mellett szeretőt is tartanak. (akár többet is), de olyan csajok is akadnak, akik egyszerre több pasit is szédítenek.

Szóval ne a statisztikákkal foglalkozz, menj oda a csajokhoz, próbálj beszélgetni velük, és ha nem jön össze, akkor ne törj le teljesen.

2012. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 David82 ***** válasza:
84%

Megmondom: Azért, mert a férfiaknak kell kezdeményezniük.

Azt a szerencsétlen gubbasztó sarokban ülő lányt úgyis leszólítja valaki, de ha te teszel ugyanígy, akkor rád sem hederítenek.

2013. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
26%

A 19. -es válaszolóval értek egyet. Nem vagyunk egy górcső alatt a csajokkal. Egy nő akkor szexel, amikor akar. A férfi akkor, amikor tud. Viszont ha egy nő sokat szexel sok pasival, qrva. Ha pasi sok nővel, menő. A csajok többsége meg ezt nem érti.


31F

2013. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!