Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Rosszabb pozícióból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Rosszabb pozícióból indul nálatok az a fiú, akit a saját városkájában "sokan" lúzernak tarják, meg valószínű kigúnyolják sokan? 21/F

Figyelt kérdés

Korotokat is írjátok oda!

Őszinte válaszokat kérek, nem vigasztalásokat.

Tudnom kell mik az esélyeim itthon.


2009. aug. 6. 10:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Nyugodj meg, tényleg (sokkal) rosszabb pozícióból indulnál.

20/F

2009. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Engem ez egyáltalán nem érdekelne. Nem másoktól hallott pletykák alapján szoktam az emberekről dönteni. Én elöbb megismernélek és ha tényleg semmi gáz nincs veled akkor összejöhetne a dolog. A többiek véleményére meg baromira nem adnék. Lehet azért mondják mindezt mert benned van vmi olyan dolog ami bennük nincs (pozitív dolog).

17/L

2009. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek. Tudom milyen barom állatok az emberek, főleg Magyarországon. Bánom, hogy a középiskolában nem basztam pofám jópár embert, úgy hogy a fal adja nekik a másikat.

19/F

2009. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Srác vagyok, de fordított esetben engem nem érdekelne. Főleg az a kor amiben vagy, nagyon labilis, és ilyenkor sokan nem tudnak mit kezdeni magukkal, ezért társaságban furán viselkednek. De kettesben minden ember más, sosem az számít hogy azok akik felületesen ismerik mit gondolnak róla, mert nem ismerik igazán.
2009. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Vannak itt az én kisvárosomban barátaim, haverjaim, de sajnos egyre több nálunk a sok beképzelt, pénzes bunkó mondjuk őket nem ismerem, nem is vagyok rájuk kíváncsi.

De vannak itt őslakosok jó páran, akiknek ez a véleményük rólam.

2009. aug. 6. 12:56
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha mások véleménye alapján választana mindenki párt, akkor csak a jófejnek tartott vagány csávóknak lenne barátnőjük? Én nem az alapján ítélek meg embereket, hogy mások mit mondanak róluk. Az első barátomat is mindenki lúzernek, meg furcsának tartotta, mert nem szeretett eljárni különösebben otthonról, csak a szűk haveri társaságával. De mégis ő a világ legjobb férfija, a mai napig ezt gondolom, pedig szétmentünk. A falumban is van egy srác, mindenki leírja, mert szerintük buta, túl egyszerű stb..., közben meg egy nagyon kedves, figyelmes srác. Nem az alapján választok párt, hogy más mit gondol egy emberről, hanem, hogy én mit gondolok róla. Valószínűleg engem is a falumban lúzernek tartanak, de nem adok olyan emberek véleményére, akik nem ismernek igazán, csak azt látják, hogy nem járok ki a kocsmába minden héten kétszer leinni magam.

19/L

2009. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Általános suliban engem tartottak a legnagyobb lúzernek és kreténnek a fiú osztálytársaim.

Mint később kiderült azért mert minden lány belém volt zúgva és egyik sem beléjük...

szóval fel a fejjel és ne törődj az irigyekkel :)

2009. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hmm ez jó!:)

De nem hiszem irigykednének Rám, sőt biztos nem.

2009. aug. 7. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!