Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam 1sráccal 3szor még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam 1sráccal 3szor még nem smárolt le vajon azért mert nem akar többet, de megvan beszélve a következő randi is. Smároljam le én, nem fog tolakodónak venni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább hagyd hogy a fiú kezdeményezzen...

Lehet h ő még többet meg szeretne tudni rólad mielőtt elmélyíti a dolgot.

2009. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell sietni. Ez az időszak a legszebb. Ismerkedjetek, szórakozzatok. Mindennek eljön az ideje. Van aki a komolyabb kapcsolatokat nem szereti elsietni. Meg kell adni mindennek a módját. Ne siettesd. És szerintem, ne vedd át az irányítást, egy lányért meg kell "dolgozni", ki kell érdemelni. A saját értékedet viszed lejjebb, ha túl könnyen kap meg. Lehet, hogy elveszíti az érdeklődését ha nagyon sietsz.
2009. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom , de én csak egy csókot akarok fuu az annyira jól esne érezni is
2009. aug. 6. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz, és főleg ha meg szeretnéd tartani...akkor várj!

Igaza van az előttem szólónak, nehogy rosszul jöjjön ki ha egyből te ugrasz rá. Könnyen levehet rólad hamis dolgokat. Pl, azt is gondolhatja h te minden pasival ezt csinálod? Egyből rámászol???

Szóval érted...

2009. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Csak egy csókot"?

Nem tudom, de ha neked ez "csak" akkor meg mire vársz? ideje rámásznod...

2009. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
miért egy csók olyan nagy dolog ?
2009. aug. 6. 17:44
 7/8 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok ribanc hanem az van hogy nagyon kívánom már a pasit nem akarok még szexelni mert ahoz el kell telnie egy kis időnek de egy csókra aszem vágyódhatok
2009. aug. 6. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el jobb, ha vársz. Mindennek eljön az ideje.:))
2009. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!