Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Örülnétek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel szombaton lesz a 3. randink. Az elsőn kettőn csak arcra puszi volt, illetve a másodikon egy ölelés:). Arra gondoltam (27-én lesz a szülinapom), h szombaton a talin, ha hozzájuk megyünk, vagy kedden felhoznám neki, h tudja-e minek örülnék szülinapomra, és akkor mondom, h egy csóknak, amit tőle kapok. Szerintetek ez nem dedós megoldás? Am a srácnak meg nekem sem olt még kapcsolata, így kicsit félek is kezdeményezni. :/ 17L, a fiú 18

2012. szept. 19. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

normális emberek között nem dedós :)

jó ez

2012. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megkerded tudod minek orulnek? s mire valaszolna megcsokolod...es utana azt mondod ennek :D:D

Nem dedos, de ne mondd, hanem csinald :P

2012. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy kérd meg,hogy szeretkezzetek,az nem dedós.
2012. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem az, én 24 vagyok, de ha egy lány ezt mondaná nekem, én nagyon örülnék neki! Bár kicsit fura, hogy egy ilyen dolgot születésnap alkalmából kérsz.
2012. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vegetásvajas Pirítós ***** válasza:
100%
Szerintem is jó :)
2012. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cukik vagytok!
2012. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 füves zerge ***** válasza:
100%
Kiváló !
2012. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes, főleg a 2. kommentelő javaslata!
2012. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos:D hajrá!
2012. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!