Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Zárkózott lánynak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Zárkózott lánynak van esélye?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk vagyok, zárkózott, ráadásul még kicsit duci is, de mindezek ellenére kicsit érettebb a koromnál. (kb. 1 évvel.) Srácok, ti szívesen hódítanátok meg egy ilyen lányt? Meddig hajszolnátok?

2012. okt. 11. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nálam lenne
2012. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
basszus,én pont egy ilyen lányba zúgtam bele menthetetlenül,párszor beszélgettünk,de inkább csak szemeztünk,és nagyon jó alakja van,van mit rajta fogni,de pont jó,és a szemei,egyszerűen megbabonáztak,igazából nemtom h tudnám meghódítani pedig elég sikeres vok a csajoknál,de érzek vmi vibrálást köztünk,te hány éves vagy?
2012. okt. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
15, de hamarosan töltöm a 16-ot :))
2012. okt. 11. 23:48
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Azért a duci elég tág fogalom manapság. Én azt vettem észre hogy az is leducizza magát aki már szimplán kövér.


Nem mondom hogy az vagy, csak hogy nehéz behatárolni ez a fogalmat.


Nekem nem nagyon van kedvem zárkózott emberek felé nyitni, max ha feloldódnak egy két beszélgetés után, mert már picit unalmas és hosszú.. :/

2012. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
A személyiséged nem gond, viszont az alakod a leírás alapján igen, szóval nem akarnálak meghódítani:P
2012. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

- Srácok! Zárkózott lánynak van esélye?

- Ha ideadja a kulcsot, van.


- Meddig hajszolnátok?

- Amíg le nem fogyszkicsit... ;)

2012. okt. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
te csesznye mangalica
2012. okt. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én egy zárkózott fiú vagyok és nálam lenne abban az esetben, ha 2-3 beszélgetés után feloldódnánk egymás társaságában anélkül esélytelen, mert csak unalmas beszélgetések lennének több perces szünetekkel.


18/F

2012. okt. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Zárkózottság és zárkózottság között is van különbség. Vannak emberek, akik olyan szinten zárkózottak, hogy senkivel nem akar beszélni, teljesen begubózott. Nos, az ilyen nem annyira vonzó, de ha valaki csak szimplán nem a társaság közepe, vannak kis gátlásai, akkor simán jöhet. Sőt, még jobban be is jön, mint a nagyon "körülöttem forog a világ" típusú lányok.

A duciság megint relatív fogalom. Attól függ, mennyire duci az illető. Ha van rajta mondjuk 10 kiló plusz, az egyáltalán nem baj. Viszont 30 felesleggel már komolyan elgondolkoznék a dolgon.

Meddig hajszolnám? Ez függ a lány jelzéseitől. Ha semmi pozitív jelzést nem ad a közeledésemre, pár általam kezdeményezett beszélgetésre sem, akkor nyilván feladnám. Ha azonban vannak pozitív jelzések, és én is jól érzem magam a társaságában, akkor elég kitartó tudok lenni.

Azonban a zárkózottság egy párkapcsolaton belül már közel sem annyira szerencsés. Ott meg kell nyílni, még akkor is ha már ezerszer csalódtál, és félsz a csalódottságtól, mert egy idő után könnyen megölheti a kapcsolatot.

(Magyarul nem baj, ha nehezen lehet feltörni a diót, ha alatta finom dióbelet, és nem egy újabb héjat találunk.)

2012. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mekkora bunkók vannak ezen az oldalon...


Van esélyed... Maximum kicsit nehezebb a dolog.

2012. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!