Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szóltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szóltok ha egy pasi leszólít titeket az utcán?

Figyelt kérdés
intelligens, kulturált srácra gondolok

2012. okt. 12. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok,és jópárszor csináltam már "leszólítást" de mindig normálisan viselkedve,néha bunkók,de általában normálisak a csajok olyankor is.De nem is igazán nevezhetem leszólításnak,mert vagy azt mondom,hogy szeretnélek megismerni,vagy hogy beszélgessünk, vagy ilyesmit,nincs csajozós szövegem,se semmi ,szerintem érdemes valamennyire megismerni a másikat,mielött kapcsolatot kezdeményeznénk,csakis a külseje miatt.
2012. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én általában örülök neki és ha úgy adódik a dolog elkezdünk beszélgetni ilyenek (: én birom az ilyen srácokat (: l/16
2012. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem küldeném el, ha úgy csinálná, mint az első hozzászóló. Jó technika :)
2012. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Velem megesett már ilyen párszor.Először kicsit meglepődtem,aztán általában váltottunk néhány szót,de mivel van barátom évek óta hamar óvatosan visszautasítottam a srácokat,mondtam hogy foglalt vagyok és elköszöntünk.Ha egyedülálló lennék és tetszene a srác,akár el is mennék vele valahova ha úgy alakul.


22/L

2012. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A külsődön múlik.
2012. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden csak azon múlik,hogy hogy nézel ki/mennyire vagy tele pénzzel.A többi csak látszat.
2012. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok megint,csak még hozzá tenném,hogy a tetkós csajokkal m ég jobb,nekem is van 3,és az már egy külön alap,kvázi eggyüvé tartozás,mint hogy tetolválak vagyunk,és érdekel minden ilyen történet,hogy ki mit hova tetetett magára,és miért.Én ilyen kiváncsi természet vagyok alapjából,és még vicces is,ez sokat segít ismerkedéskor.
2012. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 12. 19:07
 9/11 Fülünyúl ***** válasza:
Semmit. Nem szeretek utcán ismerkedni, az utca nem arra való. Ha kérdése van, vagy útbaigazítást kér valaki, arra természetesen válaszolok normálisan, de aki ismerkedni jön oda azt mindig udvariasan elhajtom.
2012. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
miért utolsó,mi való ismerkedésre?Melyik hely?
2012. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!