Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Távkapcsolat.2 hét múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat.2 hét múlva találkozunk először. HELP!?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

17 éves vagyok. 10 hónapja megismertem egy lányt (18 éves) egy online játékban, beleszerettem és összejöttünk, aztán mindketten meguntuk és egyikünk se játszott már, neki barátja lett, de még a játékban együtt voltunk, egész nyáron semmit se tudtam róla nagyon hiányzott. A nyár végén újra elkezdtünk beszélgetni, skype-olni. A barátjával szakított és minden nap, kb. 1 hétig SMS-eztünk meg telefonáltunk egymással... hogy nagyon megbánta hogy összejött egy másik fiúval amíg nem tudtunk együtt lenni. (legalább 5000 Ft-ot beszéltünk le és SMS-eztünk el egy hét alatt), Állandóan egymásra gondoltunk, nem tudtuk elfelejteni egymást. Újra összejöttünk, és nagyon szeretem minden nap skypeolunk amikor csak tudunk, amikor meg suliba vagyunk sms-ezünk. Nagyon tetszik és én is bejövök neki, nagyon szimpatikus nagyon jól érezzük egymást ha együtt tudunk lenni, és nagyon sokat gondolunk napközbe egymásra. Két hét múlva találkozunk, én megyek hozzá, ~198 km-re lakik tőlem kb. Nagyon izgulok :( nem tudom mire számítsak.

Megengedi hogy megcsókoljam ha először találkozunk. Azt is szeretné hogy ott aludjak vele.Ha először talizunk milyen ajándékot vigyek neki? (Én egy tábla epres csokira gondoltam mert azt szereti a legjobban.) Később meg sétálnánk egy nagyot. Van jövője a kapcsolatunknak?



2012. okt. 12. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ennyire egymásra hangolódtatok. Rengeteg fájdalommal járhat a későbbi kapcsolatotok hogyha jól alakul az első találkozás, már a hazautazásod a világ legrosszabb óráinak fognak tűnni aztán csak arra fogsz majd gondolni mikor fogod tudni legközelebb látni. Nem jó ötlet szerintem.
2012. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincs jövője
2012. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalataim írtam le.
2012. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogyha betöltöm a 18-at elköltöznék hozzá hogyha összejön a találkozás. Ill. 1 kérdés: valakinek sikerült a távkapcsolat, hogy sikerült megoldani?
2012. okt. 12. 23:24
 5/10 anonim ***** válasza:

igen nagyon fájdalmas de legalább annyira szép is az ilyen :) volt benne részem hasonlóban, hát msotmár én is azt mondom, hogy a rossz része miatt nem éri meg akármennyi jó is van benne. de nem biztos,hogy úgy fog végződni mint nekem vagy az előttem szólónak és ugye saját kárán tanul az ember...

ajándéknak azt vigyél neki amit szeret, de azért vihetsz hozzá még valami apróságot kabalát ami meg is marad, esetleg virágot ha már ennyire nagyon benne van a dologban akkor tuti örülne neki

2012. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De gondolom camoztatok már,mármint nem csak képen láttátok egymást,nehogy a másiknak ne tetszen a "párja".. :$

Persze,vigyél csokoládét :) Biztos megengedi,hogy megcsókold,hisz ott fogsz aludni :) A biztonság kedvéért vigyél óvszert!

Szerintem van jövője a kapcsolatotoknak :)

2012. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én a 2. válaszoló vagyok.


2 évig éltünk távkapcsolatban, a sulija miatt. Később hozzám költözött azóta is együtt vagyunk már több mint 4 éve. De mi idősebbek voltunk már az elején is, én már dolgoztam, volt lakásom.

200km-re laktunk egymástól, amikor nem lehettünk együtt akkor gépen és telón tartottuk a kapcsolatot (t mobile családbaráttal korlátlanul tudtunk beszélni). De elég gyakran találkoztunk mégis nagyon nehéz volt.

Szerintem hogy mindketten suliba jártok így elég nehéz. Azt mindenképp be kellene fejeznetek és tovább is kellene tanulnotok. Nehéz végzettség nélkül megélni.

2012. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, amikor csak tudunk beszélgetünk, webcamon, mikrofon. :)

Eddig úgy terveztük hogyha betöltöm a 18. évet át költöznék hozzá vagy bérelnék egy lakást, valahogy megoldanánk hogy együtt legyünk (és persze oda járnák akkor suliba is)

Kedves 2. válaszoló, milyen idősek voltatok amikor össze költöztetek?

2012. okt. 12. 23:47
 9/10 anonim ***** válasza:
én 24, ő 20 volt mikor megismerkedtünk.
2012. okt. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kb ugyanez volt a szitu nálunk is, csak én vagyok a lány. Ő is összejött az elején mássalm szóval durva :D Mi a megismerkedés után 5 hónappal találkoztunk először (200 km távolság). Én megengedtem hogy megcsókoljon, az első tali óta együtt vagyunk. Az első 4 hónap volt nagyon nehéz, amíg távkapcsolat volt, de utána én abba a városba kerültem egyetemre, ahol ő is tanul. Én is ezt ajánlom nektek a jövőre nézve, ha minden jól alakul.

Köztünk már csak 2 utca távolság van, minden nap találkozunk, imádjuk egymást, az összeköltözést tervezzük, 2,5 éve vagyunk együtt.

Szóval ne aggódj, még jó is kisülhet belőle. Ha láttátok egymást, meg szimpatikusak vagytok egymásnak akkor túl nagy baj nem lehet :)

20/L

2012. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!