Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és hol ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkedhetnék korombeli biszex lányokkal?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és úgy érzem biszex, mert még ugyan nem volt komoly kapcsolatom fiúval sem, de van akivel eltudnék képzelni a barátságnál többet.

És úgy érzem, hogy egyes lányokkal is.

Ráadásul mostanában egyre többet fantáziálok ilyesmiről, hogy milyen lenne lánnyal csókolózni és nagyon is tetszik a dolog és vágyom is rá, hogy legyen egy kapcsolatom (akár egy lánnyal).

Szóval tudnátok segíteni, hogy hol és hogyan ismerkedjek?

Esetleg korombeliek?

Köszi!


2009. aug. 6. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem is írhatsz privit, az ilyenre én is kapható vagyok;)
2009. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nem divatból csinálom...önkielégítés közbe is szoktam lányokra gondolni.izgat a női test,egy kicsit jobban is mint a férfi:)

3dik válaszoló voltam.

2009. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Írtam mindkettőtöknek. :)
2009. aug. 8. 00:20
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy bi...valóban csak kíváncsi...de hát ki tudja...majd kiderül...1ébként a női test sztem is sokkal szebb mint a férfi és engem sokkal jobban felizgat...am...nemtom meg van-e még az oldal...angyalkák.hu... ;)


23/L bi ;)

2009. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!