Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy egy fiú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy egy fiú az egyik nap azt írja, hogy ő komoly kapcsolatot szeretne, stb. , a másik nap pedig mintha leszarna, vagy nem is ír?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
meggondolta magát veled kapcsolatban...
2012. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy komoly kapcsolatot akar csak nem veled...vagy lehet hogy azt várja hogy te keresd ne mindig ő téged
2012. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt is írta, hogy velem...De ha tényleg komolyan gondolná, írna. Nem tudom, miért gondolta meg magát, nem csináltam semmit.
2012. okt. 15. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Most te komolyan elhitted amit írt neked! Gratulálok!


1es szabály netes ismerkedésnél. Amíg élőben nem bizonyítja a leírtakat, addig csak jelentéktelen szavak halmaza amit í másik ír! Ez mind a 2 félre vonatkozik!

2012. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alap szabály: ÍAÍz a srác, aki nagyon hangoztat valamit a kapcsolat elején (pl.:"Mások a szexre mennek, de nekem ez nem számít..." stb.) azok általában pont az ellenkezőjét gondolják.

Csak egy jó tanács. Én az ilyeneket barátnőim kárán tanultam meg és én már nem dőltem be minden kedves szónak. :)


19/L

2012. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21:33


Szóval te is általánosítasz. Abba bele se gondoltál hogy talán igazt mond.


Bár ha ez felmerül az első randin, akkor igen, gyanakvásra ad okot!

2012. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10-18 10:15 Igaz, szerintem is csak úgy tökre véletlenül került oda a kommentbe egy "általában" szó.

Amúgy kérdező, arra esetleg nem gondoltál, hogy élőbe is találkoznotok kéne?

2012. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!