Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nincs ajtó-ablak helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs ajtó-ablak helyzet akkor is lekapjam?

Figyelt kérdés
2 hete ismerkedek egy csajjal, fullra kijövünk semmibe nem tudok belekötni. Nagyjából vágja is, hogy viszonyulok hozzá, de amikor az ő álláspontjára voltam kíváncsi eléggé kétértelműen válaszolt a kérdésemre. Ettől egy kicsit tanácstalan lettem és arra gondoltam, hogyha elcsattanna egy csók, onnanstól sima ügy lenne, lehet arra várna? Másrészt nem az első randizgatásom és más csajoknál egyértelműen éreztem ki,mit,mikor akart, de nála egyelőre csődöt mondtam :D. Nap mint nap beszélünk, sms-ek, face, van hogy össze is futunk suliból hazafelé jövet, mentem már ki elé buszhoz, hétvégente ha találkoztunk 5-6 órás beszélgetések. Jelleméhez még hozzá tartozik, hogy nem egy akárkivel ismerkedős fajta, és pl. szórakozóhelyen soha nem bonyolódik semmibe.

2012. okt. 16. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
naná!
2012. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En is igy voltam egy csajjal, de engem utana leb@szott, hogy miert nem tettem meg elöbb..:P
2012. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

cask távolsgátartó sztem picit.

egy csók jó ötlet, főleg 2 hét után már ideje:D

2012. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem verd be neki keményen
2012. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés. Köszi. 4-ből 4, ez elég egyértelmű.
2012. okt. 16. 21:08
 6/6 A kérdező kommentje:
...és gondolom ezen semmit nem változtat az a tény, ha azt mondja, hogy neki "fura" lenne ha összejönnénk, mert már amúgy kiskorunk óta ismerjük egymást. De ez engem nem zavar, mert részemről most ért el arra szintre (agyban is), hogy akár úgy is rátudjak nézni, mint egy barátnőre.
2012. okt. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!