Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 12 éves vagyok 160cm és 47...

Ha 12 éves vagyok 160cm és 47 kiló akkor dagadt vagyok? 12/L

Figyelt kérdés
Mert sztem az vagyok és fogyhatnék 2-3 kg. sokan mondták már hogy tökre anorexiás vagyok mert mindig amikor meglátom magam a tükörben vagy egy üvegen keresztül akkor azt mondom hogy fúj és elfordulok. meg van olyan is hogy nem eszek egész nap, csak akkor amikor már nagyon hányingerem van meg már szédülök is. én nagyon szarul érzem magam mindig mert azt látom hogy az osztálytársaim sokkal vékonyabbak nálam és szebbek is. egyik fiú sem hívott el moziba vagy ilyen helyekre az osztályból, bár nem akarnék olyan lány lenni aki pasizik 12 éves korában de akkoris mindig nagyon rosszul esik hogy csak a barátnőimet hívják el vhova a fiúk meg ilyenek .. biztos azért van ez mert kövér vagyok és csúnya. segítsetek hogy tudnék fogyni?
2012. szept. 8. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Te nem dagadt, hanem súlyos önértékelési zavarral küszködő, vak 12 éves lány vagy!

Már hogy lennél ilyen magassághoz 47 kg-al dagadt???

És igen, ilyen gondolkodással egy hajszál választ el az anorexiától.

Nagyon jó alakod van.

2012. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

de még 12 évesen nem vagy NŐ, hülyén nézel ki mert tinédzser vagy ez már csak így marad pár évig

nem kell pasizni 12 évesen

gyerek vagy még nem rég még oviba jártál

ébresztőőőőőőőő

2012. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. köszönöm szépen a válaszodat!

2. beleírtam a kérdésbe hogy ÉN NEM AKAROK PASIZNI 12 ÉVESEN csak rosszul esik az hogy még 1x sem hívtak el sehova pedig a többi lányt igen.


az normális ha néha rám jön egy falás roham és kb mindent megeszek a hűtőből 5 perc alatt? volt hogy ilyenkor próbáltam kihányni az ételt mert nagyon nagy lett a hasam és pufi lett az arcom de nem tudtam kihányni.. ez normális dolog?

2012. szept. 8. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem normális dolog telekajázni magad, utána pedig bűntudatból hánytatni magad. Az anorexia mellett a másik, ilyen jellegű betegség a bulímia. Amit te csinálsz az pont ennek a betegségnek a tünete.

Inkább el kéne beszélgetned egy pszichológussal, mert nagyon nem jó, amit magaddal művelsz.

Abba még nem gondoltál bele, hogy nem az alakod miatt nem érdekled a fiúkat? Esetleg a személyiséged nem fogja meg őket, vagy éppen nem vagy az esetük. 12 évesen én sem kellettem a fiúknak, de 1-2 év elteltével annál inkább!:)

2012. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, én is ennyi idősen kezdtem valahogy így, csak én még kövér is voltam, 2 év múlva a pszichiátrián voltam anorexiával. Tönkreteheti ez a tinédzserkorodat ez, most azonnal beszélj erről a szüleidről, ha nem vesznek komolyan, akkor pedig írj nekem, mert ez szörnyen eldurvulhat, megijesztettél. Velem nem törődött senki ennyi idősen, nézd mi lett belőle..
2012. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen átlagos súlyod van!

Később még fogsz telni is, mert most nőnek majd rád a női alkatrészek, és ha 160 centihez leszel 60 kiló 20 évesen, az is egészséges, átlagos, normális lesz!

2012. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"az normális ha néha rám jön egy falás roham és kb mindent megeszek a hűtőből 5 perc alatt? volt hogy ilyenkor próbáltam kihányni az ételt"


Nem. És fogadd meg az előttem erről író tanácsát!

Ez rossz jel!

2012. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!