Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 21 éves férfi vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 21 éves férfi vagyok. Még nem volt hosszabb kapcsolatom, bár volt egy-két randiszerűség, de még sose volt csók, se szex. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában nem nagyon mozdulok ki otthonról, csak néha. Szeretnék már végre egy normális, "nem állandóan a buliba mászkálós", értelmes nőt, de sajnos sokszor mellényúltam már, ezért nem bízok meg akárkiben. Aki volt hasonló helyzetben, az kérem írjon, mert már nagyon kellene egy társ.
2009. aug. 7. 17:13
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én is pont ebben a helyzetben vagyok (azért is találtam rá a kérdésre.) Szerintem nem baj, ha nem szeret valaki discoba járni, sokáig én is annak tartottam és volt, hogy sírtam is miatta, mert "abnormális, hogy nem szeretek olyan helyeken bulizni". Aztán a barátaimmal való beszélgetések során rájöttem, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben és sikerült elfogadjam magamat. A randioldalakról túl sok jót nem tudok mondani, mert volt már részem egy pár találkozásba és semmi jó nem sült ki belőle. Igaz, hogy én lány vagyok, lehet ezért is vezettek mindig félre és hazudtak, de azért hál" Istennek eddig mindig időben észrevettem ezért nem is történt semmi. Most csak azért érzem szarul magam, mert már én is 21 éves vagyok és rettenetesen vágyom már egy kapcsolatra, egy kis szeretetre.
2013. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!