Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú osztálytársam nagyon furcsán viselkedik... Elég normálisan is el tudunk beszélgetni,de néha furcsa érzés fog el. Ma például az egyik haverjával ült,a barátnőm és én álltunk és nem mert rám nézni,hanem lehajtotta a fejét,mintha szégyellné magát. de van amikor ezt csinálja,de közben a haját is igazgatja vagy az arcához nyúl. nem mindig néz a szemembe,max 2 mp-re,általában inkább másra néz(mégha hozzám is beszél) órákon (mivel hátul ülök),ha történik valami mögöttem vagy baromkodok a padtársammal,akkor szégyenlősen szal inkább nem is mer rám nézni! jóban vagyunk.

miért csinálja ezt,nem kedvel?! :( 14L



2012. okt. 18. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Te butus.

Pont hogy tetszel neki.Ha nem kedvelne akkor nem beszélgetne veled.

2012. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. de lehetséges hogy csak én láthatom így? mert nekem viszont..ö,hagyjuk :(
2012. okt. 18. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek a jelek azt jelentik, hogy tetszel neki.
2012. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó lenne :$$ tudnátok adni tippeket ezzel kapcsolatban?
2012. okt. 20. 20:16
 5/5 A kérdező kommentje:
tippek? :(
2012. nov. 30. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!