Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenkinek ilyen nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ilyen nehezen megy az első szerelem? :D

Figyelt kérdés

Te hogy jöttél össze az első pároddal?

Nemet, kort légyszi! :)


2009. aug. 8. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Oviban:) de ez sem ma volt:) utána volt még jópár:D F/18
2009. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Még nem sikerült :( 17/L
2009. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
nekem volt félévig tartott és 1 évembe telt kiheverni..életem legszebb féléve volt. 17/L
2009. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen ismertem meg a mostani barátomat középsuli elsőben.Együtt szerepeltünk egy szalagavatón, mindketten zenéltünk. Eleinte nem is tetszett külsőre, aztán jó barátok lettünk, és ismerkedésünkre egy hónapra rá kezdődött a már 4 éve tartó párkapcsolatunk... Olyan mint a mesében sokak szerint, de gyakorlatilag egy emberre figyeltem egész tini koromban,és néha úgy érzem valami hiányzik, de ő mindig mellettem áll és egy biztos pont az életemben. :) 19/L
2009. aug. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Tegnap jött össze Én 13/l Ő 16
2009. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elég hülye story de így történt!

Sétáltunk egy barátnőmmel aztán mellénk csapodott egy srác, és csorikát megverték, aztán elmentünk mi a balhé helyszinéről, aztán este hívott valaki, az volt aki megverte szegény srácot, nem akartam tőle semmit hiszen erőszakosnak hittem,meg hát nem is tetszett, úgyhogy kerültem,ő hívott, sms-ket küldözgetett,stb. És egyszer csak véletlenül összefutotunk, akkor beszéltünk és elmagyarázott mindent és rá kellett jönnöm h neki volt igaza. Annyira megtetszett h beleszerettem, akkor én 15 voltam ő pedig 19. 1 évig voltunk együtt. Most én 18 vagyok. /L

2010. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!