Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, mi volt az a változás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mi volt az a változás a hozzáállásotokban, amikor egyik pillanatról a másikra kezdtétek hazahordani a lányokat?

Figyelt kérdés
Én sajnos elindulni tudok nehezen egy párkapcsolatban... ha már megvan/meglenne, akkor menetközben már tudnám hogy csináljam, de elindulnom nagyon nehéz. Nem hiszek szerelem első látásban. Nem tudok egy éjszaka alatt felszedni valakit. Én a lassú viz partot mos elve vagyok. Mit csináljak?
2012. okt. 21. 03:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. Így sokkal tartalmasabbak a kapcsolataid.
2012. okt. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó. Mostantól nem járok sehova, feldobom a lábam az asztalra, és máris becsönget életem párja.
2012. okt. 21. 03:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a kisujjamat nem mozdítottam.. Bíztam magamban, és kész!!
2012. okt. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szőrös Kacsa ***** válasza:

Te egy kész dologba szeretnéd beletenni az űlőgumóidat!

Nem véletlen van a mondás, hogy "nem megszerezni nehéz, hanem megtartani"

Szóval ne hidd, hogy ha már benne vagy, tudni fogod mi merre hogyan ;)

2012. okt. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a totális reménytelenség és az unalom.

ez oda vezetett,hogy pont úgy ahogy írod egyik napról a másikra,elkezdtem gátlástalanul nyomulni minden mindegy alapon,és azon a nyáron legalább 18-20 nővel feküdtem le.


és felszedni sem kell sokszor őket.

a fele úgy jött össze,hogy álltam a piámmal a szórakozóhelyen,mint egy f@sz,és ők nyitottak.

nekem jött,tüzet kért,direkt úgy állt mellém,hogy fél percenként rám tudjon nézni,miután jeleztem neki,vagy csak meghívott egy piára,kajára.

2012. okt. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pénzed van?
2012. okt. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak addig múlik a hozzáálláson, h merj kezdeményezni. Onnantól már külső és pénz kérdése a dolog.
2012. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egy nagy fekete kocsiba rakom őket aztán otthon be a pincébe mindet!!


Amúgy sok múlik az önbizalmon, lehet is fejleszteni, de vkinek oylan személyisége van hogy ezt sosem tudná megcsinálni és nincs is kedve hozzá, pl nekem

2012. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, az első lépésnek annak kell lennie, hogy nem tűzöd ki konkrétan, hogy te most egy éjszaka alatt fel akarsz szedni egy csajt, hazavinni és megdugni.


Elmész szórakozni, alapozás után odaérsz éjfélre valahova, aztán ahogy telik az idő egyre jobban rágörcsölsz, mert fogy az idő és még mindig nem történt semmi. Ha meg elkezdesz görcsölni, akkor már lényegtelen, még azt a lehetőséget is elcseszed, ami adja magát.


Úgy mész el, hogy lesz, ami lesz, ha nem sikerül semmi, nem haragszol magadra, majd jövő héten, ha meg sikerül valami, akkor király.


Egyébként meg ez csak neked tűnik egyik pillanatról a másikra. Ugyanúgy, mint mindenben tapasztalaton múlik. Tényleg elkezdeni a legnehezebb, habár általában mindennel így van.

2012. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!