Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szabaduljak fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak fel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy amikor otthon vagyok, vagy a haverokkal lógok, akkor teljesen fel vagyok szabadulva, de máshol, például az iskolában nagyon csendes és visszahúzódó vagyok. A lányokkal is nagyon nehezen megy az ismerkedés, mert ha beszélek velük, akkor mindig az jár a fejemben, hogy milyen ronda vagyok, és ezért nem szoktam velük sokat beszélni. Hogyan gyűrhetném le ezt a visszahúzódóságot? Egyébként 16 éves fiú vagyok, 185cm magas és 66kg, ezért még a soványságom is azt sugalja, hogy nem tetszem a lányoknak. :l

2012. okt. 22. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
én is ennyi vagyok,és velem is ugyanz a helyzet
2012. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor már biztos, hogy nem vagyok egyedül evvel a problámával. Néha még bulizni is eljárok, de ezt a visszahúzódást nagyon még az alkohol sem képes elnyomni..vagy csak nem iszok eleget
2012. okt. 22. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés. Valószínűleg hozzám hasonlóan te is introventrált típus vagy. Próbálj kevesebbet agyalni. Talán ez segít.

(Amúgy meg egy visszahúzódóbb srác is találhat magának barátnőt, én pl. sosem voltam bulizni, mégis van barátnőm.)

2012. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Sokat segitettél. Furcsa, hogy erre még nem is gondoltam
2012. okt. 22. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:
igen,lehet hogy a sok agyalás a probléma, majd én is próbálok kevesebben gondolkodni mindenen
2012. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én majdnem megbuktam év végén még sincs csajom xd
2013. júl. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

HOGYAN SZABADULJ FEL?

menj el pisilni.. én akkor jól érzem utána magam hátha teis

2013. júl. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!