Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok összejönni belsőre fiúsabb de mégis csajos lányokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkák de nekem mégis sikerült már jópárat kifognom de vmiért nem mertem lépni náluk h több is legyen mint barátság.

A fiúsat úgy értem h nem a rózsaszín ködben úsznak hanem komolyabb dolgok is érdeklik őket, nemcsak a való világ és társai..

a csajosat pedig h olyan lányosan viccesek, aranyosak, olyan cukik, szivecskék, puszi, kis nyafogás, stb.. :)


2012. okt. 26. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyen vagyok, de tőlem pont a fiússágom miatt menekülnek a pasik...Pedig külsőre egészen emberien nézek ki.
2012. okt. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen típusú vagyok, és az a tapasztalatom, hogy tényleg nem mernek lépni a srácok. Szóval választ én sem tudok neked adni, de jelentkezem, hogy én állok a szituáció másik oldalán :D
2012. okt. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ömm... Mivel fiús belülről inkább barátnak gondolod, mert hetero vagy és nem fiúval akarsz járni. Tudatalatti.
2012. okt. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
69%

Nem lesz attól fiús senki mert nem nyafog, bájolog állandóan, mint egy éretlen ostoba kis fruska.


21/N

2012. okt. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nem tudatalatti, hiszen odáig vagyok értük de mégse merek lépni :S talán túl jónak gondolom őket hozzám képest, de ez se jó mert soknál látom hogy nem jutnak semeddig se más pasikkal, sőt velem sokkal jobban elvannak, mégse merek lépni.
2012. okt. 26. 01:14
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én is ilyen csaj vagyok! Ha valami rosszat szólnak, már is lendül az öklöm. elég fiús? X)

na jó, nem, de szerintem az, hogy egy lányt nem csak a valóvilág érdekel (komolyan nézi azt a szemetet valaki????oO) meg komoly témákról lehet beszélni vele nem azt jelenti, hogy fiús. Csak annyit, hogy értelmes. Esetleg.

És hogy miért nem tudsz összejönni olyanokkal, akik pedig tetszenek? Jó kérdés, ezt neked kell kiderítened, mi nem látunk a fejedbe!

2012. okt. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem azt csak te tudod
2012. okt. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is ilyen fiús típus vagyok és nekem is vannak elégé csajos dolgaim. De valahogy én is azt vettem észre hogy a fiúk nem mernek lépni. Lehet hogy csak azért nem mersz lépni mert félsz hogy mi lesz a következménye. :)
2012. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is fiúsabb lány vagyok már ami a természetemet illeti, és valóban ettől a pasik inkább megijednek és menekülnek...:SS


26/l

2012. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és az eddigi pasijaim nagyon szerették, hogy nem vagyok habcsók. Lehet velem sportot nézni, imádom az autókat, nem ijedek meg a kétkezi munkától (nem egy izzócserére gondolok). Elég sok mindenről el tudtunk beszélgetni és szexuálisan is inkább pasifelfogásom van.

Én nem úgy vettem észre, hogy emiatt kerülnének. Sőt.

Aki Való Világon, meg ilyen hülyeségeken él az nem csajos, hanem ostoba liba. Csak a buta emberek néznek ilyen jellegű műsorokat, ahelyett hogy megnéznének egy ismeretterjesztőt vagy egy jó kultúrális magazint.

2012. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!