Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tenyleg az van lanyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg az van lanyok, hogy raneztek egy fiu arcara (tegyuk fel jogy atlagos testalkatu) es ha az nem tetszik akkor ha a fene fenet eszik akkor sem vagytok ra kivancsi, hogy milyen ember lehet? Az oltozkodes sem segit semmit ilyenkor.

Figyelt kérdés
momlndom, hogy nem igenytelen es elhizott a.pasi csak az arca nem tetszik. Mindigvaz dont el nalatok mindent, miert?
2012. okt. 26. 11:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Én mondtam, h nekem nagyon számít az arc.

A magasság viszont nem! A párom ugyanakkora mint én ... 165 cm. Sőt még magassarkút is szoktam felvenni ha vele vagyok akkor is és egyáltalán nem érdekel :)

2012. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Tegyük a szívünket a kezünkre. Adott pl Orlando Bloom vagy a karib-tenger kalóza főhőse pasi. Ha ők nem híresek és minden nap munkásruhában járnak csajozni is, akkor is lenne csajuk. De ha pl egy vv attila kissé gnóm, frankenstein kinézetű pasi ha nem híres, nem öltözik jól, és a dumája sem túl megnyerő, sem a stílusa, sem nincs kisugárzása, akkor nagyon sok elutasításban van része, mire csajt talál. Ez olyan, hogy tudjuk hogy ez van, ez olyan, hogy a föld gömbölyű, a fű zöld, az ég kék. Ez akkor is ez van, ha azt mondjuk, hogy a fű zöld de bele lehet festeni.
2012. okt. 26. 12:26
 23/34 anonim ***** válasza:
A lányok tényleg így működnek. Nekik első az arc, amin nem tudsz változtatni. Utána jön a magasság, amin szintén nem tudsz változtatni. Szóval hiába is törekszel megváltozni, ezzel nem fognak megnőni az esélyeid csajoknál. (Aki ilyeneket állít, hogy a belső is fontos, meg ilyenek, ők csak az interneten adják a "kedveset", de a valós életben ők hajtanának el legelőször.) Szóval aki alacsony és ronda az arca, az inkább igyekezzen meggazdagodni, mert úgy még talán lehet némi esélye.
2012. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
69%
Sztem ha nem egy lánynál vesszük az esélyeidet, hanem úgy általában a csajozásra, akkor a magasság fontosabb, mint az arc. Arcban vannak azért kisebb különbségek, h melyik lánynak mi jön be, viszont minden lánynak a magas pasik kellenek.
2012. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Miért akarjátok megfejteni folyton a lányokat??Naponta 86000 féle ilyen kérdést olvasok itt!Ami a lányokra vonatkozik és mindnek az a vége hogy a lányok hülyék!Értsétek már meg soha nem fogtok kiismerni minket! Mindenkinek más tetszik,mindenkinek más jön be!Mit kell ezen ennyit filózni?
2012. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Ugyanez van az arccal is. Lehet azt mondani, hogy majd csak megbékélünk vele, de nem lehet mellette elmenni. Mert csak ott van mint zavaró tényező, hogy nagy az orra, ronda bibírcsók van az arca közepén és akkor is zavar ha bevalljuk ha nem. Vagy pl a szájszag. Nem mondja soha egyik ember sem a másiknak, hogy büdös a szád, mert nem akarja megsérteni. Mi is ritkán mondjuk egy másik embernek, hogy ronda mert nem akarjuk megsérteni. de belül tudjuk, hogy ronda vagy büdös és kerüljük a társaságát, nemcsak hogy kerüljük, de a legkevésbé akarnánk vele összejönni.
2012. okt. 26. 12:32
 27/34 A kérdező kommentje:
Egy fiúnál tényleg lehet az, hogy pl van egy Barbara Straisand féle fura feje, de el tudjuk nézni, mert csinos, jó alakja van. De a lányok ezt egy pasinál nem tudják elnézni, max akkor ha tényleg hihetetlenül sportos alakja van, hihetetlenül magabiztos, nagyon jól öltözik. Ha egyik is csorbát szenved, akkor egy előnytelen arc romba dönt mindent.
2012. okt. 26. 12:34
 28/34 A kérdező kommentje:
Ez nem úgy megy, hogy mindnekinek más jö be. Vagyis igen, de csak zárt keretek között. Egy 170 alatti srác kevésnek jön be, egy 180 feletti pedig többeknek. Egy fiatal woody allen külsejű pasi nagyon kevésnek jön be, egy george clooney külsejű, pedig elég sokaknak. Tehát ez nem úgy van, hogy más és más jön be. Mindenkiben megvan az a bizonyos szépérzet. Egy oroszlánban is aza szép ha erős, nagy a sörénye, egy kihullott fogú, ápolatlan szőrű, alultápálát oroszlán nehezen jut párosodási esélyhez.
2012. okt. 26. 12:38
 29/34 A kérdező kommentje:
alultáplált.
2012. okt. 26. 12:39
 30/34 A kérdező kommentje:
Ugyanez van emberben is. Azt hiszik, hogy az előnytelen arcformát fogja továbbörökíteni a pasi. Persze ez nem mindig így van. Sokszor nagyon szép gyermekeik lesznek.
2012. okt. 26. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!