Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hogyan tette túl magát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan tette túl magát egy reménytelen szerelmen?

Figyelt kérdés
Én úgyh elakartam neki mondani neki mert már nagyon szenvedtem miatta. Erre olyan bunkó volt és hatalmasat csalódtam benne. Sőt megutáltam.
2012. okt. 26. 21:47
1 2
 1/11 Rainbowinthedark ***** válasza:
Z E N E + idő
2012. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én találtam mást :) akármennyire bunkó volt velem az előző nem tudtam nem szeretni
2012. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is el akartam mondani, de mivel sejtette simán elkerült... de mindig! kedves gesztus, főleg, hogy addig ő keresett. na de a lényeg, ku*rva sok idő! plusz munka, hobbi, tanulás. bár a tanulás ilyenkor nem igazán megy.
2012. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Összejöttem a testvérével, a közelében maradtam ha már nem nem vett komolyan soha, én voltam neki mindig a kislány...19 voltam akkor Ő pedig 25 közben elvesztette a munkáját, az öltönyt felváltotta a melegítő stb... Ez elégtétel volt számomra és kiábrándultam belőle mert a testvérét őszintén szerettem és boldogok voltunk. Majd egyik este kettesben voltunk és közölte hogy miért is nem vettelek észre soha...csakhogy az a vonat már akkora elment! :)
2012. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még nem tettem túl magam rajta, inkább jobb ha úgy fogalmazok, hogy nem mondtam le róla. Már háromszor utasított vissza. Ennek ellenére megmaradt a jó viszonyunk, eléggé érdekes helyzet.
2012. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A számból vetted ki a szót! Én is úgy akartam csinálni. Majd mondom elmondom már neki, mert már kb úgyis mindegy. Erre olyan bunkón viselkedett hogy addig még sosem láttam azt az oldalát. Azóta ha ránézek semmit nem érzek, csak utálatot, mérges vagyok rá. Egy percig nem bánom, hogy így alakult ahogy... De sajnos amíg utálom, addig is vannak feléje érzések... Akkor lesz jó ha már semleges, ha úgy lesz*rom ahogy van.
2012. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Idő + egy másik, sokkal nagyobb szerelem
2012. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy népbetegség? Én is pont ilyen helyzetben vagyok, hogy szerelmes voltam a lányba, visszautasított, szenvedtem, most meg már utálom, mert látom a bunkó és lenéző oldalát, a "foga fehérjét". Ám így is rossz érzés.
2012. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szerelemre a legjobb orvosság, halgass rám, a gyűlölet! Pontosan az ellentétje, az kiszedi a fejedből ezt az érzést. Sokan használják, el kell tudnod érni, hogy haragudj rá, hogy gyűlöld a rendes nőket, mert nem megy neked az udvarlás, hibáztasd őket amiért nem ment, és ha ellenségként kezeled őket inkább ,mint a vágy titkos tárgyának,akkor az elméd nem fog vágyni rájuk. Próbáld ki bátran. Ezután jobb lesz hidd el.
2012. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
úgy,hogy jött más, aki szintén reménytelen :D..nem tudom mi van velem
2012. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!